eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Nowy Bitdefender GravityZone dla małych i dużych firm

Nowy Bitdefender GravityZone dla małych i dużych firm

2015-05-21 15:48

Nowy Bitdefender GravityZone dla małych i dużych firm

Bitdefender GravityZone - panel nawigacyjny © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Bezpieczeństwo sieci IT stanowi poważne wyzwanie dla firm każdej wielkości – cyberprzestępcy polują bowiem nie tylko na największych graczy, ale również na małe podmioty. Bitdefender wprowadził właśnie na polski rynek odświeżoną wersję oprogramowania GravityZone, którego zadaniem jest ochrona małych i dużych firm.

Przeczytaj także: Bitdefender GravityZone z większym bezpieczeństwem kont

Nowy GravityZone jest zbudowany w oparciu o technologię bezpieczeństwa Bitdefender, która otrzymała wiele nagród, mi.in.: AV-Test, AV-Comparatives, PC Mag i inne. Wydajność nowego GravityZone ma swoje korzenie w jego poprzedniej wersji, która została sprawdzona w kwietniowych testach, gdzie umożliwiła użytkownikom odzyskać do 17% mocy obliczeniowej i znacznie zredukować opóźnienia.

Wdrożenie Bitdefender GravityZone nie powinno stanowić żadnego problemu dzięki możliwości stworzenia paczki instalacyjnej (zgodnej z politykami bezpieczeństwa i dopasowanej do wydajności sprzętu) dla dowolnego systemu operacyjnego i punktu końcowego znajdującego się w dowolnym miejscu.

Wszechstronna kontrola urządzeń w nowym GravityZone pozwala dopracować uprawnienia użytkowników i stworzyć listę bezpiecznych urządzeń, które mogą być podłączane, w tym: porty drukarki IEEE 1284.4 i IEEE 1394, porty USB, modemy, urządzenia CD-ROM, magistrale SCSI i kontrolery RAID, woluminy pamięci masowej, adaptery sieciowe i inne.

Nowa ochrona Microsoft Exchange w wersji On-premise (oparta o serwer w firmie) i Cloud oferuje intuicyjne, scentralizowane zarządzanie. Wirtualne i fizyczne maszyny Linux korzystają z dostępu bezpieczeństwa dla punktów końcowych na żądanie, ochrona dla fizycznych punktów końcowych jest sprawdzana przez scentralizowane skanowanie.

Wydanie odświeżonego GravityZone łączy się z wdrożeniem nowego portfolio produktów biznesowych. Opcja Bitdefender Enterprise Security obejmuje komputery stacjonarne i serwery fizyczne oraz wirtualne, jak i urządzenia mobilne, oferując między innymi inteligentne skanowanie i centralne zarządzanie. Paczka zawiera pakiet Advanced Business Security i Business Security.

fot. mat. prasowe

Bitdefender GravityZone - panel nawigacyjny

Kontrola urządzeń pozwala ustalić uprawnienia użytkowników np. w kwestii podłączanych urządzeń


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: