eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Acer TravelMate B115P dla szkolnictwa i biznesu

Acer TravelMate B115P dla szkolnictwa i biznesu

2014-05-28 09:47

Acer TravelMate B115P dla szkolnictwa i biznesu

Dotykowy Acer TravelMate B115P © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Nowy laptop firmy Acer - TravelMate B115P to urządzenie wyposażone w ekran dotykowy oparty na systemie Windows, najnowszy procesor Intel Quadcore Pentium, 8 GB pamięci i dysk SSD o pojemności 128GB, dedykowane dla szkolnictwa i biznesu.

Przeczytaj także: Nowe notebooki Acer Aspire 7745 i 5745

TravelMate B115P waży 1190 gramów, a grubość jego obudowy wynosi 21,2 mm. Wyposażony w system Windows 8.1 laptop ma pełnowymiarową klawiaturę i duży touchpad, co ma ułatwiać jego obsługę. Kamera internetowa HD z technologią High Dynamic Range (HDR) ma zapewnić dobrą jakość obrazu podczas wideokonferencji.

Przedsiebiorców powinny ucieszyć funkcje takie jak: Acer Office Manager, który pozwala tworzyć strategie zabezpieczeń, monitorować stan sprzętu i planować konserwację, czy gdy Acer ProShield, który ułatwia zarządzanie danymi osobowymi, ochroną danych i kontami sieciowymi. Contact Pickup pozwoli szybko zapisać nowe kontakty biznesowe na smartfonie, a Face Login oferuje możliwość błyskawicznego logowania z wykorzystaniem technologii rozpoznawania twarzy.

Nauczycielom dedykowany jest Acer Classroom Manager (ACM), który pozwoli im zwiększyć wydajność udostępniania informacji i komunikacji przez zcentralizowane wydawanie poleceń uczniom przy komputerach. ACM umożliwia lepszą kontrolę nad postępami uczniów, zwiększa poziom ich skupienia i maksymalizuje wydajność ich pracy. Co więcej, aplikacja Student Journal pozwala wygodnie zapisywać informacje przekazane w trakcie lekcji.

fot. mat. prasowe

Acer TravelMate B115P

B115P wyposażono także w najnowszy procesor Intel Quadcore Pentium, 8 GB pamięci i dysk SSD o pojemności 128GB.


TravelMate B115P ma, jak zapewnia producent, baterię o żywotności do 10 godzin.

Dzięki systemowi Windows 8.1 użytkownicy mogą kontaktować się ze znajomymi i kolegami z pracy za pośrednictwem Skype’a, pracować przy użyciu narzędzi Office lub wyszukać ulubione aplikacje w Windows Store, zachowując przy tym ciągły dostęp do plików składowanych w sieci za pośrednictwem SkyDrive.

fot. mat. prasowe

Dotykowy Acer TravelMate B115P

Urządzenie waży 1190 gramów, a grubość jego obudowy wynosi 21,2 mm.


Użytkownicy laptopa TravelMate B115P mogą także pisać i tworzyć za pośrednictwem dotykowego interfejsu Acer Touch Tools. Z kolei Acer Screen Grasp pozwoli uchwycić obrazy, które następnie można umieścić i łączyć na wirtualnej tablicy Acer Scrapboard. Wreszcie, Acer AccuFinger pomoże użytkownikom precyzyjnie trafiać w małe obiekty na ekranie.

Jako alternatywa dla dotykowego B115P dostępny jest także TravelMate B115.

oprac. : Marta Kamińska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: