eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebooki Acer Aspire V11 i E11

Notebooki Acer Aspire V11 i E11

2014-05-01 09:10

Notebooki Acer Aspire V11 i E11

Acer Aspire E11 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Firma Acer zaprezentowała dwa nowe notebooki o przekątnej 11,6 cala – dotykowy Acer Aspire V11 i Acer Aspire E11. Notebooki wyposażono w system Windows 8.1, procesory Intel® Pentium® QuadCore i Intel® Celeron® oraz ekrany HD o rozdzielczości 1366 x 768 i pełnowymiarową klawiaturę.
Notebook Aspire E11 ma grubość 21,2 mm, a waży 1,29 kg, a wposażony został w dysk twardy o pojemności nawet 1TB, który pomieści bogatą kolekcję filmów, muzyki i zdjęć.

Notebooki zaprojektowano bez użycia wentylatorów, co zapewnia cichą ich pracę, ale z wykorzystaniem innych technologii chłodzenia.

fot. mat. prasowe

Acer Aspire E11

Firma Acer zaprezentowała dwa nowe notebooki o przekątnej 11,6 cala – dotykowy Acer Aspire V11 i Acer Aspire E11.


Procesory Intel® Pentium® QuadCore i Intel® Celeron® zapewniają dużą moc obliczeniową pozwalającą na wygodną pracę, oglądanie filmów lub rozmowy z rodziną i znajomymi z całego świata. Nawet 8GB pamięci pozwoli na sprawną pracę kilku aplikacji równocześnie, a wbudowane gniazdo LAN o przepustowości 10/100/1000gigabitów stanowi gwarancję szybkiego internetu, wygodnego przeglądania stron i pobierania z szybkością nawet 10 razy większą niż standardowy LAN.

fot. mat. prasowe

Aspire E11

Notebook Aspire E11 ma grubość 21,2 mm, a waży 1,29 kg.


Dotykowy Acer Aspire V11 i E11 wyposażono w ekran HD o rozdzielczości 1366 x 768 oraz pełnowymiarową klawiaturę, zazwyczaj zarezerwowane dla większych, 13-calowych notebooków. Dzięki temu nawigacja i pisanie nie będą stanowić najmniejszego problemu. Wbudowany touchpad Precision, z obsługą gestów Windows 8.1 TouchPad, zapewnia wygodne powiększanie i płynne przesuwanie ekranu, redukując przy tym niezamierzone gesty.

fot. mat. prasowe

Notebook Aspire E11

Notebooki wyposażono w system Windows 8.1, procesory Intel® Pentium® QuadCore i Intel® Celeron® oraz ekrany HD o rozdzielczości 1366 x 768 oraz pełnowymiarową klawiaturę.


Dwa optymalnie rozmieszczone głośniki pozwolą cieszyć się realistycznym dźwiękiem o jakości porównywalnej do większych notebooków.

fot. mat. prasowe

Acer Aspire V11

Wbudowana funkcja AcerCloud umożliwia zdalny dostęp do zdjęć, muzyki, filmów i dokumentów za pośrednictwem internetu.


Wszystkie niezbędne gniazda, takie jak USB 3.0 i HDMI®, rozmieszczono w sposób ergonomiczny, w tylnej części notebooka, dlatego obszar roboczy jest wolny od splątanych kabli. Użytkownik ma też łatwy dostęp do często używanych gniazd wejścia/wyjścia, takich jak audio jack, USB i SD – wszystkie znajdują się po lewej stronie urządzenia.
Wbudowana funkcja AcerCloud umożliwia zdalny dostęp do zdjęć, muzyki, filmów i dokumentów za pośrednictwem internetu. Wystarczy kliknąć odpowiednią ikonę - Acer Photo, AcerDocs, Acer Media, lub Acer Remote Files -by uzyskać dostęp do swoich plików.

fot. mat. prasowe

Notebook Acer Aspire V11

Wbudowany touchpad Precision, z obsługą gestów Windows 8.1 TouchPad, zapewnia wygodne powiększanie i płynne przesuwanie ekranu, redukując przy tym niezamierzone gesty.


AcerAspire E 11 dostępny będzie w Polsce w połowie maja w sugerowanej od 1299 PLN.

AcerAspire V 11 - nie jest na razie znana data wprowadzenia produktu w Polsce.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Nowy Acer IconiaTab 7

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: