eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J4510DW

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J4510DW

2013-01-17 13:58

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J4510DW

Brother MFC-J4510DW © fot. mat. prasowe

Firma Brother przedstawia nowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne - MFC-J4510DW. Urządzenie zostało zaprojektowane od podstaw, aby sprostać nowym wyzwaniom. Zupełnie nowy sposób podania kartki, opcja druku mobilnego oraz możliwość drukowania materiałów bezpośrednio z Internetu z poziomu urządzenia czyni z MFC-J4510DW urządzenie szybsze i lepsze.

Przeczytaj także: Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J4410DW

Drukarka

MFC-J4510DW to najmniejsze urządzenie wielofunkcyjne Brothera, które nie tylko drukuje w formacie A4, ale posiada także możliwość druku w A3. Urządzenie w minutę wydrukuje do 35 stron w trybie monochromatycznym i do 27 stron w kolorze. Rozdzielczość druku, wynosząca 6000 x 1200 dpi, gwarantuje, że wydrukowane materiały, od dokumentów tekstowych, po zdjęcia, będą doskonałej jakości. Możliwość podłączenia do WiFi pozwala zmniejszyć ilość kabli oraz udostępnić urządzenie dla wielu użytkowników. Podajnik papieru w MFC-J4510DW pomieści 150 arkuszy formatu A4. Natomiast ręczny podajnik papieru pozwoli na precyzyjne wydruki na mniejszych arkuszach, jak koperty, a także na drukowanie w formacie A3. Oryginalne tusze Brother pozwolą na wydruk do 1200 stron, a pracę z urządzeniem ułatwia 9,3 centymetrowy, dotykowy wyświetlacz LCD.

Kopiarka, skaner i faks

Urządzenie pozwala na wykonanie 99 kopii jednego dokumentu z prędkością do 12 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym i do 9 obrazów na minutę w kolorze (zgodnie z normą ISO IEC 24735). Kopiowane dokumenty mogą zostać zmniejszone do 25% pierwotnego rozmiaru lub powiększone do 400%. Maksymalna rozdzielczość kopii wynosi 1200 dpi. Skanowanie ułatwia automatyczny podajnik papieru ADF, który pomieści 20 arkuszy. Maksymalna, optyczna rozdzielczość skanera to 2400 dpi. Dołączone do urządzenia oprogramowanie pozwala zapisać pliki we wszystkich popularnych formatach, a następnie zeskanowane dokumenty można przesłać bezpośrednio jako załącznik do poczty email, serwera FTP czy pliku OCR. Wbudowany w urządzenie faks pozwoli na przesłanie jednorazowo do 200 stron.

fot. mat. prasowe

Brother MFC-J4510DW

Urządzenie pozwala na wykonanie 99 kopii jednego dokumentu z prędkością do 12 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym i do 9 obrazów na minutę w kolorze


Niskie koszty eksploatacji

Automatyczny druk dwustronny oraz funkcja drukowania i kopiowania N-na-1 stronie, pozwalająca na umieszczenie od 2 do 4 stron na jednej kartce formatu A4 w przypadku kopiowania i do 25 stron w przypadku drukowania, pozwalają na zmniejszenie zużycia papieru nawet o 75%. Dodatkowe korzyści przynosi funkcja oszczędzania tuszu oraz niskie zużycie energii, które w trybie gotowości wynosi 5.5 W, a w trybie uśpienia zaledwie 1.5W .

Druk mobilny

MFC-J4510DW pokazuje swój prawdziwy potencjał w zakresie druku mobilnego. Urządzenie pozwala na zlecenie drukarce wydruku z każdego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do Internetu: z komputerów z wykorzystaniem Google Cloud Print oraz ze smartfonów i tabletów dzięki aplikacji iPrint&Scan. Dodatkowo, bezpośrednio z poziomu drukarki, bez użycia komputera, można drukować z oraz skanować materiały do Google Docs, Facebooka, Flickra, Dropboxa, Picasy oraz Evernote.

W zgodzie ze środowiskiem

Wszystkie urządzenia atramentowe Brother posiadają cztery oddzielne pojemniki z tuszami, które można niezależnie wymieniać i po zużyciu bezpłatnie przekazać do recyklingu – wystarczy wypełnić formularz na stronie www.brother.pl. Niski pobór energii, wydajność oraz niewielki poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak „Energy Star” czy „Blue Angel”.

Gwarancja

Wszystkie urządzenia drukujące Brother posiadają trzyletnią gwarancję.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: