eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L8450CDW

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L8450CDW

2014-08-08 09:53

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L8450CDW

Brother DCP-L8450CDW © fot. mat. prasowe

Firma Brother wprowadza do swojej oferty nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne klasy profesjonalnej – DCP-L8450CDW. Model pozwala na automatyczne, dwustronne drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Osiągana przez niego prędkość wynosi 30 stron na minutę, a rozdzielczość druku 2400x600 dpi. Wygodę użytkowania zapewnią dwa podajniki papieru oraz wyświetlacz dotykowy LCD.

Przeczytaj także: Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J140W

Model drukuje z prędkością do 30 stron na minutę, zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze, a pierwszy dokument jest uzyskiwany w czasie krótszym niż 15 sekund. Maksymalna rozdzielczość druku urządzenia wynosi 2400 x 600 dpi.
DCP-L8450CDW jest kompatybilny z wysokowydajnymi tonerami na 6 000 stron (czarny i kolorowy), które pozwalają na obniżenie kosztów druku i osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO (ang. Total Cost of Ownership – Całkowity Koszt Eksploatacji). Dodatkowo, urządzenie oferuje funkcje automatycznego, dwustronnego drukowania, skanowania i kopiowania, które pozwalają znacząco obniżyć zużycie papieru.
Brother DCP-L8450CDW

fot. mat. prasowe

Brother DCP-L8450CDW

Brother DCP-L8450CDW oferuje funkcje drukowania, kopiowania oraz skanowania.


Wygodną i szybką obsługę urządzenia wielofunkcyjnego DCP-L8450CDW zapewnia intuicyjny, kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 12,3 cm. Model jest wyposażony w dwa podajniki papieru o łącznej pojemności 300 arkuszy (250 + 50), można go także uzupełnić o opcjonalny podajnik na 500 arkuszy. Urządzenie posiada również automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy oraz wydajny skaner, który pozwala na skanowanie do sieci (tylko dla systemu Windows) oraz do FTP. Urządzenie firmy Brother oferuje również funkcję kopiowania z prędkością do 30 stron na minutę w czerni i bieli, jak również w kolorze.

Model DCP-L8450CDW umożliwia obsługę sieci przewodowej i bezprzewodowej. Oferuje także funkcję drukowania z i skanowania do szerokiej gamy urządzeń mobilnych, takich jak iPhone czy iPad, oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android i Windows Phone, za pośrednictwem usług Apple AirPrint oraz Google Cloud Print™. Produkt jest ponadto kompatybilny z Brother Solutions Interface (BSI) – otwartym interfejsem, który daje producentom oprogramowania możliwość tworzenia zindywidualizowanych rozwiązań do zarządzania drukiem. Urządzenie posiada 256 MB wbudowanej pamięci.

Model DCP-L8450CDW, objęty 3-letnią gwarancją, jest zgodny z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: