eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Bezpłatne warsztaty z Novella

Bezpłatne warsztaty z Novella

2004-09-28 00:04

Polskie Towarzystwo Użytkowników Novella (PTUN) na przełomie października i listopada organizuje tradycyjne jesienne warsztaty "NetWorks 2004". Temat wiodący tegorocznych spotkań: Sieci oparte na NetWare - wczoraj i dzisiaj.

Przeczytaj także: Novell Open Enterprise Server 2 SP1

W tym roku są organizowane dwie sesje "NetWorks":
- W Szczecinie warsztaty odbywają się w dniach 30 września - 1 października w Miejskim Centrum Przedsiębiorczości, siedzibie Maius College oraz Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ulicy Kolumba 86, przy Dworcu Głównym.
- W Rzeszowie warsztaty odbywają się w dniach 4 - 5 listopada na malowniczym Pogórzu Dynowskim w przysiółku Królka wchodzącym w skład miejscowości Kielnarowa w Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej - Królce (15 km na południe od centrum Rzeszowa)

Większość zajęć będzie prowadzona w formie praktycznych warsztatów obejmujących swą tematyką m.in. rozwiązywanie problemów sieci komputerowych opartych na NetWare, praktyczne konfiguracje serwerów, użyteczne narzędzia oraz rozwiązania linuksowe oferowane przez Novella (SUSE Linux) i innych dostawców.

Udział w imprezach otwartych jest bezpłatny, należy tylko wypełnić formularz dostępny na witrynie internetowej PTUN. Każdy uczestnik warsztatów uzyska świadectwo ich ukończenia (Novell Workshop Certificate) oraz zawarty na 12 płytach CD zestaw Novell Small Busines Suite 6.5 Starter Pack. Jak zwykle, na "NetWorks" będzie można skorzystać z indywidualnych porad oraz konsultacji inżynierów Novella.

Tradycją jesiennych warsztatów PTUN staje się impreza towarzysząca - "Sabaty Czarownic", czyli spotkanie kobiet zawodowo zajmujących się informatyką. Administratorki sieci oraz programistki będą mogły wymienić poglądy o blaskach i cieniach kariery w branży IT, o tym jak wygląda rzeczywistość w porównaniu z wyobrażeniami studentek i słuchaczek studium policealnych informatyki. Spotkanie poprowadzi Małgorzata Piotrowska - senior instruktor z Centrum Technik Sieciowych.

The Sims 2: rekordowy wynik

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: