Motoogłoszenia za złotówkę
2004-07-30 01:35
Przeczytaj także: Urodziny Carrus.pl
- Chcemy zapobiec pojawianiu się "pustych" ogłoszeń – mówi Grzegorz Brochocki prezes firmy PAYBACK, właściciela otoMoto.pl, które są zmorą działających na rynku serwisów ogłoszeniowych. Zależy nam na zadowoleniu klientów zarówno tych, którzy chcą sprzedać auto jak i je kupić – dodaje. Stąd nasza szczególna dbałość o zachowanie aktualnej oferty w Internecie. Ponadto w odróżnieniu od działających już na rynku serwisów ogłoszeniowych dostęp do wszystkich stron serwisu otoMoto.pl jest darmowy dla każdego użytkownika Internetu.Dilerzy zaproszeni do programu zapłacą 50 zł za miesięczny pakiet usług w ramach, którego otrzymują możliwość wystawienia 250 aut oraz dostęp do panelu administracyjnego. Z jego poziomu diler dysponuje wszelkimi informacjami dotyczącymi ilości aktywnych lub nieaktywnych ogłoszeń, ilości wyświetleń oraz dni do końca trwania emisji. Ponadto każdy diler otrzymuje swoją własną stronę WWW wraz z osobistym adresem internetowym.
Każdy z ogłoszeniodawców dysponuje możliwością zaprezentowania własnego auta poprzez dokładny opis oraz jego zdjęcia (maksymalnie 5). Osoba przeglądająca oferty ma do dyspozycji wyszukiwarkę oraz możliwość szybkiego dostępu do obserwowanych ogłoszeń (funkcja schowka). Użytkownik indywidualny otoMoto.pl w odróżnieniu od dilera nie musi się rejestrować aby skorzystać w pełni z serwisu ogłoszeniowego. Obok ogłoszeń użytkownicy otoMoto.pl znajdą w serwisie materiały wspomagające kupno-sprzedaż.
![Mieszkanie na sprzedaż: czy warto promować ogłoszenie? [© vege - Fotolia.com] Mieszkanie na sprzedaż: czy warto promować ogłoszenie?](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/nieruchomosci/Mieszkanie-na-sprzedaz-czy-warto-promowac-ogloszenie-125840-150x100crop.jpg)
oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl
Przeczytaj także
Najnowsze w dziale Wiadomości
-
Nowa aplikacja Koszyk Zakupowy: sprawdź, gdzie zrobisz taniej zakupy spożywcze w największych sieciach
-
Cyberprzestępcy testują nową technikę FileFix. Ataki phishingowe bez użycia luk w oprogramowaniu.
-
Google testuje AI, które dzwoni do firm. Zmiany w kampaniach Performance Max i raportach Google Ads
-
Kobiety na rynku pracy: mniejsze ambicje czy większe bariery?