eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Motoogłoszenia za złotówkę

Motoogłoszenia za złotówkę

2004-07-30 01:35

Nowy serwis ogłoszeniowy - otoMoto.pl - podzielony jest na dwie sekcje - skierowaną do użytkowników indywidualnych oraz dilerów i komisów. Koszt wystawienia ogłoszenia w serwisie to 1,01 zł, a czas jego trwania 14 dni. Jeżeli klient zechce przedłużyć swoją ofertę będzie musiał ponownie za nią zapłacić.

Przeczytaj także: Urodziny Carrus.pl

- Chcemy zapobiec pojawianiu się "pustych" ogłoszeń – mówi Grzegorz Brochocki prezes firmy PAYBACK, właściciela otoMoto.pl, które są zmorą działających na rynku serwisów ogłoszeniowych. Zależy nam na zadowoleniu klientów zarówno tych, którzy chcą sprzedać auto jak i je kupić – dodaje. Stąd nasza szczególna dbałość o zachowanie aktualnej oferty w Internecie. Ponadto w odróżnieniu od działających już na rynku serwisów ogłoszeniowych dostęp do wszystkich stron serwisu otoMoto.pl jest darmowy dla każdego użytkownika Internetu.

Dilerzy zaproszeni do programu zapłacą 50 zł za miesięczny pakiet usług w ramach, którego otrzymują możliwość wystawienia 250 aut oraz dostęp do panelu administracyjnego. Z jego poziomu diler dysponuje wszelkimi informacjami dotyczącymi ilości aktywnych lub nieaktywnych ogłoszeń, ilości wyświetleń oraz dni do końca trwania emisji. Ponadto każdy diler otrzymuje swoją własną stronę WWW wraz z osobistym adresem internetowym.

Każdy z ogłoszeniodawców dysponuje możliwością zaprezentowania własnego auta poprzez dokładny opis oraz jego zdjęcia (maksymalnie 5). Osoba przeglądająca oferty ma do dyspozycji wyszukiwarkę oraz możliwość szybkiego dostępu do obserwowanych ogłoszeń (funkcja schowka). Użytkownik indywidualny otoMoto.pl w odróżnieniu od dilera nie musi się rejestrować aby skorzystać w pełni z serwisu ogłoszeniowego. Obok ogłoszeń użytkownicy otoMoto.pl znajdą w serwisie materiały wspomagające kupno-sprzedaż.

oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Słynne samochody na eBay

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: