eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Kopiarka cyfrowa Ricoh Aficio MP 1900

Kopiarka cyfrowa Ricoh Aficio MP 1900

2010-04-05 00:10

Kopiarka cyfrowa Ricoh Aficio MP 1900

© fot. mat. prasowe

Ricoh Polska wprowadza do oferty Aficio MP 1900, nową kopiarkę cyfrową formatu A3. Charakteryzuje się ona krótkim czasem nagrzewania, prędkością drukowania 19 stron na minutę oraz elektronicznym sortowaniem dokumentów.

Przeczytaj także: Żelowa drukarka Ricoh Aficio GX e5550N

fot. mat. prasowe

Czas nagrzewania MP 1900 został obniżony do 10 sekund, pierwszy wydruk jest gotowy w ciągu 6,5 sekundy, a kopiowanie odbywa się z prędkością 19 stron na minutę. Do tego dochodzi możliwość kopiowania w formacie A3.

Urządzenie MP 1900 jest łatwe w obsłudze, posiada przejrzysty panel operatora z dużymi przyciskami, a czytelny, intuicyjny wyświetlacz prowadzi użytkownika przez wszystkie zadania kopiowania. MP 1900 skanuje oryginały, a następnie drukuje kopie zapisanych obrazów z pamięci. Oszczędza to czas i zmniejsza ilość błędów. Opcjonalny automatyczny podajnik dokumentów ułatwia kopiowanie wielu oryginałów. Elektroniczne sortowanie dostarcza kopie gotowe do dystrybucji.

Podobnie jak wszystkie produkty Ricoh MP 1900 jest przyjazne dla środowiska, co potwierdza zgodność z normą Energy Star.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: