eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Drukarki żelowe Ricoh Aficio

Drukarki żelowe Ricoh Aficio

2008-08-06 01:29

Drukarki żelowe Ricoh Aficio

Ricoh Aficio GX2500 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Ricoh Polska Sp. z o.o. ogłosiła wprowadzenie do oferty kolejnych urządzeń, wyposażonych w technologię GelSprinter - Aficio GX2500 oraz Aficio GX7000. Aficio GX2500 został przeznaczony dla jednoosobowych biur i małych grup roboczych, zaś Aficio GX7000 dla grup roboczych potrzebujących wydruków A3. Oba modele umożliwiają drukowanie w kolorze.

Przeczytaj także: Żelowe drukarki Ricoh

fot. mat. prasowe

Ricoh Aficio GX2500

Ricoh Aficio GX2500

Nowe drukarki Ricoh z serii GelSprinter wykorzystując płynny żel, zamiast tradycyjnego tonera czy atramentu, umożliwiają uzyskanie wodoodpornych i nie blaknących pod wpływem słońca wydruków. Dodatkowo technologia Liquid Gel zapewnia natychmiastowe schnięcie czynnika drukującego po nałożeniu na papier. Szybkość wydruku sięga 28/29 stron na minutę, zarówno w wydrukach kolorowych, jak i monochromatycznych.

fot. mat. prasowe

Ricoh Aficio GX7000

Ricoh Aficio GX7000

Oba modele Aficio zostały wyposażone w tryb Level Color, który odróżnia tekst od obrazów i grafiki. Teksty drukowane są z normalnym nasyceniem, natomiast przy kolorowym wydruku obrazów i grafiki w tym samym dokumencie nasycenie jest ograniczone. Tryb Level Color zapewnia dobrą jakość tekstów drukowanych na czarno do rozdzielczości 1200dpi.

Urządzenia GX2500 i GX7000 nie potrzebują zestawu serwisowego – głowice posiadają funkcję samooczyszczania, a sterownik Ricoh RPCS umożliwia prosty wydruk. Drukarki zostały objęte 12 miesięczną gwarancją.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: