eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Drukarka żelowa Gestetner GX7000

Drukarka żelowa Gestetner GX7000

2008-03-06 00:17

Drukarka żelowa Gestetner GX7000

Gestetner GX7000 © fot. mat. prasowe

Firma ATA-INT. Ltd, wyłączny dystrybutor sprzętu marki Gestetner w Polsce, wprowadziła do swojej oferty kolejne urządzenie drukujące w technologii GelSprinter - Gestetner GX7000. Nowy model został przeznaczony do druku w formacie A3 w tempie do 29 stron na minutę zarówno w kolorze, jak i mono.

Przeczytaj także: Drukarka żelowa Gestetner GX 2500

fot. mat. prasowe

Gestetner GX7000

Gestetner GX7000

Gestetner GX7000 został wyposażony w technologię druku żelowego, umożliwiającą otrzymanie kolorowych i czarno-białych dokumentów dobrej jakości, odpornych na działanie czynników zewnętrznych takich jak: woda, czy światło słoneczne. Szybkoschnący żel pozwala na dobry druk kolorowy o rozdzielczości 1200dpi. W urządzeniu można wykorzystać papier o gramaturze od 60 do 105g/m2, a opcjonalnie z podajnika bocznego także do 255g/m2. Wydruki mogą być wykonywane na zwykłym papierze, kopertach, papierze ekologicznym oraz fotograficznym.

Drukarka Gestetner GX7000 została przeznaczona dla druku A3. Obsługa tego formatu umożliwia otrzymanie kolorowych i czarno-białych dokumentów takich jak arkusze kalkulacyjne, czy plakaty. Pierwszy wydruk jest otrzymywany po około 6,5 – 9 sekundach, a w ciągu minuty można uzyskać do 29 stron w wersji mono i kolorowej. Urządzenie zostało wyposażone także w funkcję druku dwustronnego, system pasa transferowego oraz szerokie głowice drukujące.

Gestetner GX7000 posiada tryb Level Color oraz dostęp do zasobników i papieru od frontu. Dodatkowo został wyposażony w możliwości sieciowe dzięki opcjonalnej karcie sieciowej, funkcję powiadamiania e-mail, tryb bezpiecznego wydruku sterownika RPCS oraz funkcję licznika wolumenów wydruku.

 

1 2

następna

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: