eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Karta GIGABYTE TI Radeon HD 5670

Karta GIGABYTE TI Radeon HD 5670

2010-03-02 00:11

Karta GIGABYTE TI Radeon HD 5670

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

GIGABYTE wprowadził do sprzedaży nową konstrukcję opartą na układzie ATI Radeon HD 5670 wspierającą technologię DirectX 11. Karta ta jest rozwiązaniem do budowy wydajnego i niedrogiego komputera przeznaczonego do codziennej pracy i rozrywki.

Przeczytaj także: Karta GIGABYTE GeForce GTX 285

Karta została wyposażona w 400 procesorów strumieniowych oraz 1 GB wydajnej, 128-bitowej pamięci GDDR5. Częstotliwość taktowania układu graficznego wynosi 785 MHz, natomiast częstotliwość pracy pamięci to 4000 MHz. Na laminacie znajdziemy ponadto złącze graficzne PCI Express 2.1 oraz komplet wyjść: Dual link DVI-I, D-sub i pozłacane HDMI z obsługą HDCP, zapewniające doskonałą jakość obrazu i dźwięku.

Dużą zaletą modelu GV-R567OC-1GI jest zaprojektowany przez GIGABYTE aktywny układ chłodzenia. 80mm wentylator i specjalnie ukształtowane aluminiowe elementy radiatora zapewniają równomierne i efektywne rozpraszanie ciepła generowanego przez układ graficzny.
GV-R567OC-1GI wspiera biblioteki: DirectX 11 i OpenGL 3.1, które gwarantują niezwykle realistyczne odwzorowanie obrazów w grach. Dodatkowo karta wspiera technologie ATI, takie jak, CrossFireX™, ATI Stream ™ Technology czy ATI Avivo™ HD.

Karta graficzna GV-R567OC-1GI została wykonana w technologii GIGABYTE Ultra Durable 2 zapewniającej niskie temperatury pracy, podwyższoną trwałość i wydajność energetyczną oraz stabilność nawet po overclockingu. Jej charakterystyczną cechą jest podwójna ilość miedzi w wewnętrznych warstwach PCB zapewniająca szybsze odprowadzanie nadmiaru ciepła z krytycznych obszarów takich jak np. okolice GPU.

Wszystkie produkty GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: