eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Trend Micro Enterprise Mac Security

Trend Micro Enterprise Mac Security

2009-09-25 09:33

Trend Micro rozszerza swoje zabezpieczenia punktów końcowych dla przedsiębiorstw, które w sieciach korporacyjnych używają zarówno platform Windows, jak i Mac. Trend Micro Security for Mac 1.5 chroni systemy firm oparte na platformie Mac przed wirusami, programami szpiegującymi, atakami hybrydowymi oraz niezależnymi od platformy atakami internetowymi na systemy Mac.

Przeczytaj także: Kaspersky Internet Security 2010 i Kaspersky Anti-Virus 2010

Rozwiązanie to można zintegrować z klientem lub serwerem Trend Micro OfficeScan.

OfficeScan ma architekturę umożliwiającą podłączanie nowych komponentów podczas pracy. Dzięki niej Trend Micro może zaoferować przedsiębiorstwom, które włączają platformę Mac do swoich sieci korporacyjnych, dobrej klasy funkcje zarządzania komputerami stacjonarnymi, laptopami i serwerami Mac z tej samej konsoli internetowej, co klientami i serwerami Windows.

Produkt zapewnia m.in. sprawdzanie reputacji adresów WWW - funkcję należącą do najważniejszych komponentów infrastruktury Trend Micro Smart Protection Network. Technologia ta chroni użytkowników i aplikacje przed wejściem na szkodliwe lub zarażone strony WWW zarówno z sieci przedsiębiorstwa, jak i spoza niej.

Najważniejsze funkcje Trend Micro Security for Mac
  • Zarządzanie oparte na regułach grupowych, obejmujące nawet 1000 punktów końcowych na platformie Mac w systemie OfficeScan.
  • Uproszczony kliencki interfejs użytkownika Cocoa z automatyczną rejestracją na serwerze.
  • Reguły sprawdzania reputacji serwisów WWW z rozpoznawaniem lokalizacji, chroniące pracowników zarówno w sieci przedsiębiorstwa, jak i poza nią.
  • Ochrona zarówno systemu hosta Mac OS, jak i dowolnych maszyn wirtualnych Windows.
  • Funkcja Quick Scan usprawniająca skanowanie ręczne.

Trend Micro Security for Mac jest częścią systemu Trend Micro Enterprise Security, który obejmuje ściśle zintegrowane rozwiązania, usługi i produkty zabezpieczające treści internetowe, wspomagane przez system Trend Micro Smart Protection Network.

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: