eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Nawigacja Goclever 5065 BT PL

Nawigacja Goclever 5065 BT PL

2009-07-27 11:13

Nawigacja Goclever 5065 BT PL

Goclever 5065 BT PL © fot. mat. prasowe

Firma Goclever Technology wprowadziła do swojej oferty nowe urządzenie do nawigacji GPS, ze szczegółową mapą Polski. Model Goclever 5065 BT PL został wyposażony w aplikację nawigacyjną z aktualnymi danymi geograficznymi. Produkt posiada dotykowy ekran LCD o przekątnej 5" i rozdzielczości 480x272 oraz dysponuje procesorem Mediatek 3351 (468 MHz).

Przeczytaj także: Nawigacja Goclever 5010FM BTAV CAM FE

fot. mat. prasowe

Goclever 5065 BT PL

Goclever 5065 BT PL

Nawigacja Goclever 5065 BT PL nie ogranicza się tylko do wytyczenia trasy od punktu startu do miejsca docelowego, dostosowuje także punkty trasy zadane przez użytkownika w takiej kolejności, aby drogę do celu można było pokonać w jak najkrótszym czasie. Urządzenie dysponuje także funkcją fotonawigacji GeoPix, pozwalającą na dotarcie do miejsc, w których wykonano zdjęcia ze znacznikami geograficznymi. Dane dotyczące fotografii interesujących miejsc można wprowadzać własnoręcznie lub skorzystać ze zdjęć z koordynatami, umieszczonych w Internecie. Nowy model oferuje również tryb nocny, w którym kolory wyświetlacza są dobrane tak, aby nie męczyć wzroku.

Goclever 5065 BT PL wyświetla wyznaczoną trasę zarówno na mapie, jak i w formie opisu, zawierającego wykaz miejsc na trasie, wraz z odległością do kolejnego manewru. Każdy zakręt jest pokazywany w zbliżeniu. Urządzenie pozwala także zlokalizować punkty POI, m.in.: restauracje, hotele oraz bankomaty. Mapa w trybie 3D z możliwością regulacji kąta patrzenia zawiera odwzorowane, charakterystyczne budynki większych miast. Nawigacja może zostać wykorzystana także jako odtwarzacz plików multimedialnych, zdjęć lub jako czytnik e-booków. Ponadto zintegrowany moduł Bluetooth, po połączeniu z telefonem komórkowym pozwala wykorzystać produkt jako zestaw głośnomówiący.

Model Goclever 5065 BT PL jest dostępny na rynku z akcesoriami w zestawie, takimi jak ładowarka i uchwyt samochodowy. Mapy na karcie SD 2GB oraz informacje o punktach użyteczności publicznej pochodzą z eMapy. Producent daje na swoje urządzenie 24 miesięczną gwarancję door-to-door.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: