eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Systemy nawigacyjne Mio Moov Spirit

Systemy nawigacyjne Mio Moov Spirit

2009-06-10 12:08

Systemy nawigacyjne Mio Moov Spirit

Mio Moov S505 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Mio, producent przenośnych urządzeń nawigacyjnych (PND), zaprezentował najnowsze produkty wyposażone w oprogramowanie nawigacyjne Mio Spirit. Chodzi mianowicie o modele Mio Moov S555 i Mio Moov S505.

Przeczytaj także: System nawigacyjny Mio Moov 580

fot. mat. prasowe

Mio Moov S505

Mio Moov S505

Mio Moov S555 i Mio Moov S505 zostały wyposażone w ekran panoramiczny o przekątnej 4,7 cala, a ich obudowa mierzy 13,9 mm grubości. Nowe model posiadają oprogramowanie Mio Spirit, które zapewnia wskazówki na każdym etapie drogi. Przykładem jest aplikacja Mio More Desktop instalowana na komputerze osobistym, która umożliwia zaplanowanie trasy wykorzystując te same dane mapowe i POI, jakie znajdują się w urządzeniu. Oprogramowanie NavPix do nawigacji wg zdjęć oraz fabrycznie wczytane przewodniki turystyczne pozwalają planować trasę i oferują informacje o ważnych punktach. Na etapie podróży przydać się może widok TrueMaps, który wzorowany jest na wyglądzie tradycyjnej mapy papierowej i oferuje czytelny w odbiorze obraz.

fot. mat. prasowe

Mio Moov S555

Mio Moov S555

Oba urządzenia Mio posiadają tryb Explore Mode umożliwiający przeglądanie map w poszukiwaniu wszystkich pobliskich punktów POI. Dostęp do informacji o punktach POI zapewnia zintegrowany Przewodnik Turystyczny, a dzięki funkcji zapisu, użytkownicy mogą zapisać do swojej osobistej księgi podróży informacje o danym miejscu, trasie, a także notatki głosowe. Mogą je później udostępnić innym lub ponownie przejrzeć. Mio Spirit oferuje także wyszukiwanie wg słów kluczowych, które umożliwia odnajdywanie punktów POI. Zamiast wprowadzać dokładną nazwę np. restauracji, wystarczy wpisać jej część, np. „café”, aby odszukać wszystkie pobliskie punkty POI z „café” w nazwie.

Przeczytaj także: Nawigacja Mio Moov M Nawigacja Mio Moov M

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: