eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Nawigacja Goclever 5010FM BTAV CAM FE

Nawigacja Goclever 5010FM BTAV CAM FE

2009-07-17 00:05

Nawigacja Goclever 5010FM BTAV CAM FE

Goclever 5010FM BTAV CAM FE © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Goclever Technology wprowadziła na rynek nowe urządzenie do nawigacji. Model 5010FM BTAV CAM FE wyposażono w dedykowany procesor Centrality Atlas III Dual Core 396MHz i 64MB pamięci RAM.

Przeczytaj także: Nawigacja Goclever 5065 BT PL

fot. mat. prasowe

Goclever 5010FM BTAV CAM FE

Goclever 5010FM BTAV CAM FE

Urządzenie do nawigacji 5010FM BTAV CAM FE posiada 5-calowy, dotykowy ekran LCD o rozdzielczości 480x272. Produkt można zintegrować z samochodowym zestawem audio – dźwięk do głośników jest przesyłany poprzez transmiter FM. Bluetooth, łącząc urządzenie z telefonem komórkowym, umożliwia wykorzystanie urządzenia jako zestawu głośnomówiącego. Ponadto produkt posiada opcję umożliwiającą odtwarzanie plików multimedialnych, zdjęć i muzyki, zarówno z kart SD, jak i odtwarzacza DVD. Dodatkowo na ekranie urządzenia można wyświetlić obraz z kamery cofania.

fot. mat. prasowe

Goclever 5010FM BTAV CAM FE

Goclever 5010FM BTAV CAM FE

Nowy model 5010FM BTAV CAM FE posiada aplikację Goclever Map, która dysponuje trybem 3D z możliwością regulacji kąta i kierunku widzenia. Plany większych miast zawierają odwzorowane charakterystyczne budynki z teksturowaniem. Ponadto wyszukiwarka adresów i POI nie wymaga wpisania całej frazy, lecz kilku pierwszych liter nazwy, przy czym błędy literowe są korygowane automatycznie.

Nawigacja dysponuje aktualną bazą fotoradarów na terenie Europy. Urządzenie oferuje także funkcję fotonawigacji, pozwalającą na dotarcie do różnych miejsc na podstawie zdjęć z koordynatami geograficznymi. Dane dotyczące fotografii interesujących miejsc można wprowadzać własnoręcznie lub skorzystać z Internetu. Możliwa jest również optymalizacja punktów trasy, zlokalizowanych i ułożonych przez program w takiej kolejności, aby trasę można było pokonać w jak najkrótszym czasie.

Model 5010FM BTAV CAM FE posiada w zestawie ładowarkę i uchwyt samochodowy typu stacja dokująca ze zintegrowanym zasilaniem. Mapy na karcie SD 2GB oraz informacje o punktach użyteczności publicznej 42 krajów Europy zostały oparte o źródła kartograficzne TeleAtlas. W przypadku Polski dane pochodzą z eMapy. Producent daje na swoje urządzenie 24 miesięczną gwarancję w systemie door-to-door.

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: