eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Microsoft Office Live Workspace beta PL

Microsoft Office Live Workspace beta PL

2008-09-01 12:43

Firma Microsoft poinformowała o udostępnieniu wersji beta usługi Microsoft Office Live Workspace w języku polskim oraz w czterech innych: holenderskim, włoskim, koreańskim i tradycyjnym chińskim. Usługa umożliwia przechowywanie i udostępnianie plików w sieci WWW.

Przeczytaj także: Microsoft Office 2007 Service Pack 2

Wersja beta usługi Office Live Workspace stanowi bezpłatne, internetowe rozszerzenie pakietu Microsoft Office, a dzięki wprowadzeniu na rynek wersji beta w polskim języku, użytkownicy korzystający z tej usługi w Polsce mogą umieszczać pliki w sieci WWW, udostępniać je i współpracować z innymi osobami, korzystając z tej usługi w swoim rodzimym języku. Użytkownicy korzystający z usługi w języku angielskim, którzy chcą przejść na nową wersję językową, mogą przełączać się na preferowany język bez konieczności przenoszenia treści do nowego obszaru roboczego (Workspace). Ponadto usługa oferuje obsługę przeglądarki internetowej Firefox, w tym „przycisk edycji” dokumentów pakietu Office oraz możliwość umieszczania w sieci WWW kilku plików za pomocą przeglądarki.

Usługa Office Live Workspace pozwala udostępniać oraz porządkować dokumenty i projekty w trybie online i pracować nad nimi z poziomu komputera. Użytkownicy mogą w trybie online zapisać w jednym miejscu około 1000 dokumentów pakietu Microsoft Office. Moduł dodatkowy usługi Office Live do programów Microsoft PowerPoint, Excel i Word pozwala użytkownikom otwierać dokumenty zapisane w obszarze roboczym z poziomu pakietu Office i następnie zapisać je ponownie w sieci WWW. Użytkownicy mogą również przeglądać i komentować dokumenty w przeglądarce, a także tworzyć w sieci WWW proste listy i notatki. Testy wersji beta usługi zostaną zakończone w 2009 r. Użytkownicy mogą uzyskać bezpłatny dostęp do usługi rejestrując się na stronie internetowej .

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: