eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › G DATA InternetSecurity 2008

G DATA InternetSecurity 2008

2007-09-25 00:21

G DATA przedstawiła nowe programy z linii produktów na rok 2008, skierowane do klientów indywidualnych. W październiku do sprzedaży trafią: TotalCare 2008 - rozwiązanie zabezpieczające, wyposażone dodatkowo w funkcje backupu i tuningu systemu, AntiVirus 2008 - program antywirusowy, InternetSecurity 2008 - zabezpieczenie antywirusowe wzbogacone o firewall i filtry kontroli rodzicielskiej i treści przeglądanych stron.

Przeczytaj także: G DATA Total Care 2008

G DATA TotalCare 2008 - pakiet, w którego skład wchodzi InternetSecurity 2007 oraz moduły G DATA Backup i G DATA Tuning. Rozwiązanie to umożliwia zabezpieczenie komputera przed zagrożeniami z Internetu i ochronę danych. Moduł G DATA Backup automatycznie tworzy kopie zapasowe plików wg ustalonego harmonogramu i zapisuje je na wybranym dysku. Użytkownicy pakietu TotalCare otrzymują bezpłatnie konto na serwerze ftp o pojemności 1 GB, gdzie mogą przechowywać skopiowane dane. G DATA Tuning jest to narzędzie, które skanuje komputer w poszukiwaniu potencjalnych problemów i optymalizuje system zgodnie z preferencjami. Niszczy również niepotrzebne pliki tymczasowe i naprawia błędy w rejestrze systemu.

G DATA InternetSecurity 2008 - pakiet do ochrony pracy w Internecie. W jego skład wchodzi oprócz programu AntiVirus 2007, osobisty firewall, filtr spamu a także moduły ochrony rodzicielskiej i filtrowania treści. Firewall zaimplementowany w pakiecie jest zoptymalizowany dla 20 najpopularniejszych gier PC. W momencie rozpoczęcia sesji online, zapora przełącza się na tryb Autopilota i automatycznie sprawdza ustawienia użytkownika. Nowym rozwiązaniem jest też filtr spamu, rozpoznający wiadomości w 10 językach.

G DATA AntiVirus 2008 - program antywirusowy, który wykrywa i usuwa różne rodzaje szkodliwego oprogramowania – wirusy, robaki, trojany, backdoory, dialery i rootkity, a także programy typu spyware, riskware i adware. Wykorzystuje dwa niezależne skanery oraz mechanizm OutbreakShield. Program chroni programy pocztowe i komunikatory, zabezpiecza również komputer przed atakami phisherów poprzez skanowanie protokołów http przeglądanych stron.

Przy zakupie wszystkich programów użytkownicy zyskują roczny bezpłatny dostęp do aktualizacji baz sygnatur wirusów oraz pomocy technicznej. Premiera produktów G DATA AntiVirus 2008 i G DATA InternetSecurity 2008 w Polsce przewidziana jest na październik 2007. G DATA TotalCare trafi do sprzedaży w listopadzie.

Przeczytaj także


Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: