eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Domowe centrum rozrywki AMD

Domowe centrum rozrywki AMD

2007-06-14 14:11

Firma AMD poinformowała o dostępności AMD Live! Home Cinema, domowego systemu rozrywki z wbudowanym wzmacniaczem audio. System łączy urządzenia audiowizualne, cyfrowe pliki multimedialne i dostęp do internetu w jedno rozwiązanie, obsługiwane za pomocą pilota.

Przeczytaj także: Phenom następcą Athlona

Użytkownicy uzyskują dostęp do filmów wysokiej rozdzielczości, zdjęć, dźwięku w systemie 5.1 surround i danych przechowywanych na komputerze tylko za pośrednictwem jednego urządzenia. Pierwszym tego typu produktem, który wykorzystuje system jest Hangar 18 HD Entertainment Center firmy Alienware. Zbudowany w oparciu o procesor AMD Athlon 64 X2 i kartę DVR, może zostać wyposażony nawet w cztery tunery TV i odbiornik dźwięku 5.1 surround z wbudowanym wzmacniaczem o mocy 200W na kanał. Oprócz tego posiada nagrywarkę DVD/CD, wyjście HDMI i pamięć dyskową o pojemności do 2TB.

System wyposażono w cichy zestaw chłodzący firmy Noise Limit, zintegrowane rozwiązanie wzmacniające D2Audio i płytę ASUS. Całość umieszczono w obudowie do złudzenia przypominającej standardowy odtwarzacz DVD.

oprac. : 4Press

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: