eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Cyfrowa kamera Aiptek PocketDV T300

Cyfrowa kamera Aiptek PocketDV T300

2007-05-18 00:56

Cyfrowa kamera Aiptek PocketDV T300

Aiptek PocketDV T300 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na polskim rynku dostępna jest już miniaturowa kamera cyfrowa Aiptek PocketDV T300, przeznaczona do wykonywania zdjęć cyfrowych i filmów. Kamera pozwala także na słuchanie muzyki w formacie MP3, może służyć jako przenośny dyktafon lub zewnętrzna pamięć, a także kamera internetowa.

Przeczytaj także: Nowe kamery Canon

fot. mat. prasowe

Aiptek PocketDV T300

Aiptek PocketDV T300

Aiptek PocketDV T300 ma wbudowany, odchylany w zakresie 270 stopni ekran LCD o przekątnej 2,4 cala. Kamera korzysta ze stałego obiektywu dwustopniowego o stałej jasności f/3.2 i matrycy CMOS o rozdzielczości efektywnej 5Mpikseli.

Pozwala to na realizację filmów w rozdzielczości do 720x480 pikseli D1, 640x480 (VGA); i trybie dla Internetu 320x240(QVGA) z prędkością 30 klatek/sekundę oraz rejestracje zdjęć cyfrowych o objętości od 1 do 11MB.

Wbudowane tryby automatycznej regulacji poziomu bieli umożliwiają robienie zdjęć w trybach: Auto/ Słońce/ Zachmurzenie/ Światło sztuczne/ Światło fluorescencyjne. Przy wykonywaniu zdjęć cyfrowych, producent zaoferował także trzy tryby ustawień: Normal/ Black & White/ Classic.

fot. mat. prasowe

Aiptek PocketDV T300

Aiptek PocketDV T300

Ze względu na stały obiektyw, dostępna jest tylko cyfrowa funkcja zoom x4, a zdjęcia można realizować z odległości od 40cm do nieskończoności. Kamera oferuje dwa zakresy pracy wbudowanej lampy: jako lampa błyskowa przy wykonywaniu zdjęć oraz lampa ze stałym oświetleniem (światło LED) do realizacji filmów. Kamera posiada gniazdo na karty pamięci SD/MMC, a na wyposażeniu kartę SD o pojemności 16MB.

Oprócz funkcjonalności związanej z kamerą cyfrową, urządzenie pozwala na odsłuchiwanie muzyki w formacie MP3 przez słuchawki lub wbudowany głośnik, ponadto mikrofon rejestruje nie tylko głos w trakcie robienia filmu, ale także może służyć do samych nagrań głosowych jako przenośny dyktafon.
Komunikacja z komputerem możliwa jest za pośrednictwem portu USB, dzięki czemu urządzenie może pełnić funkcję masowej pamięci do przechowywania na karcie Flash innego typu informacji jak np. pliki z programów biurowych, prezentacje, pliki multimedialne itp. Aiptek PocketDV może również służyć jako kamera internetowa.

Kamera może być zasilana z dwóch standardowych baterii AA. Wymiary urządzenia: 86x74.1x37.6 mm.

Aiptek PocketDV T300 dostępna jest w sieci sprzedaży Komputronik.pl w cenie 399 zł z VAT. Gwarancja 12 miesięcy.

Przeczytaj także: Nagrywarki DVD górą Nagrywarki DVD górą

oprac. : Aleksander Walczak / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: