eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Bezprzewodowa kamera D-Link DCS-3420

Bezprzewodowa kamera D-Link DCS-3420

2006-10-11 00:21

Bezprzewodowa kamera D-Link DCS-3420

Kamera DCS-3420 D-Link © fot. mat. prasowe

D-Link, producent urządzeń do budowy sieci komputerowych, wprowadził do sprzedaży bezprzewodową kamerę DCS-3420. Urządzenie może rejestrować obraz przy minimalnym oświetleniu i nadaje się do pracy w nocy. Po umieszczeniu w specjalnej obudowie DCS-60, kamera może być wykorzystywana na zewnątrz budynków. Urządzenie można konfigurować poprzez Internet lub sieć lokalną.

Przeczytaj także: Bezprzewodowa kamera 3G

Sprzęt wyposażono w sensor CCD zapewniający dużą ostrość i naturalne kolory rejestrowanego obrazu. Czterokrotny cyfrowy zoom pozwala na zbliżanie wybranej części kadru. DCS-3420 wykorzystuje kompresję MPEG-4, dzięki czemu umożliwia strumieniową transmisję obrazu z prędkością do 25 klatek na sekundę.

Ustawieniami kamery można zarządzać poprzez sieci LAN, WLAN lub Internet – urządzenie posiada własny serwer www. Połączenie bezprzewodowe pozwala na przesył danych z prędkością do 54 Mb/s w standardzie 802.11g. Administrator sieci może nadać urządzeniu dowolny adres IP. Do DCS-3420 dołączone jest również oprogramowanie umożliwiające jednoczesny podgląd obrazu z 16 kamer.

fot. mat. prasowe

Kamera DCS-3420 D-Link

Kamera DCS-3420 D-Link

DCS-3420 posiada złącze BNC, dzięki czemu może być zintegrowana z analogowym systemem monitoringu CCTV. Kamera umożliwia także dwustronną transmisje dźwięku, co oznacza, że po podłączeniu do kamery głośnika możliwa jest rozmowa z osobą znajdującą się przed obiektywem. Rejestrowany obraz może być zapisywany na twardym dysku komputera lub na serwerze FTP. Możliwa jest też automatyczna wysyłka klatek kadru pocztą elektroniczną. Dane przesyłane drogą radiową chronione są poprzez szyfrowanie WEP i WPA-PSK.

Dystrybutorami D-Linka w Polsce są: Veracomp, TechData, ABC Data i RRC. Cena DCS-3420 – 2669 zł netto.


Przeczytaj także: Ekstremalna kamera Samsung Ekstremalna kamera Samsung

oprac. : Aleksander Walczak / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: