eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition z 5G

Motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition z 5G

2021-09-09 12:27

Motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition z 5G

Motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition © fot. mat. prasowe

Nowe urządzenia motorola edge 20 i motorola edge 20 Lite Business Edition obsługują sieć 5G nowej generacji i posiadają ultraszybkie procesory. Dodatkowo zostały wzbogacone o zabezpieczenia klasy korporacyjnej – ThinkShield for mobile.

Przeczytaj także: Smartfon realme GT Master Edition już dostępny w Polsce

Motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition są chronione przez ThinkShield for mobile - rozszerzenie oferty ThinkShield Lenovo dla klientów korporacyjnych obejmujące najlepsze w tej klasie zabezpieczenia, łatwość zarządzania urządzeniami, funkcje ułatwiające pracę oraz usługi dla użytkowników smartfonów.

Oparte na sztucznej inteligencji rozwiązania zabezpieczają przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem i innymi formami ataków sieciowych, z którymi borykają się współczesne firmy. Dzięki funkcjom stale aktywnego zarządzania i rejestracji typu zero-touch można łatwo wdrażać i kontrolować urządzenia we własnym środowisku.

Niedawno Motorola nawiązała współpracę z Zimperium — globalnym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa urządzeń mobilnych. Dzięki dodaniu Zimperium platforma ThinkShield for mobile korzysta z działającego w czasie rzeczywistym i na urządzeniu mechanizmu ochronnego wykorzystującego uczenie maszynowe. Monitoruje on nieustannie działanie urządzenia i dostarcza przodujących w branży danych z zakresu informatyki śledczej na potrzeby analiz po atakach. Użytkownicy urządzeń motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition mogą korzystać nie tylko z tego dodatkowego poziomu ochrony, ale też dwóch aktualizacji systemu operacyjnego, comiesięcznych aktualizacji przez trzy lata, a także trzyletniej gwarancji.

fot. mat. prasowe

Motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition

motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition są gotowe do działania w sieciach 5G.


Zarówno motorola edge 20, jak i motorola edge 20 lite Business Edition to urządzenia objęte programem Android Enterprise Recommended, który ułatwia skalowanie i wsparcie floty urządzeń mobilnych o ustandaryzowanych funkcjach, niezależnie od ich liczby. Funkcje te spełniają rygorystyczne wymagania sprzętowe oraz programowe i zapewniają konsekwentne działanie oraz komfort obsługi urządzenia.

motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition są gotowe do działania w sieciach 5G.

Dzięki funkcjom w ramach platformy Ready For smartfony motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition ułatwiają pracę, umożliwiając lepszą łączność z innymi urządzeniami. Telefon motorola edge 20 i wszystkie jego aplikacje można połączyć bezprzewodowo z zewnętrznym monitorem, aby pracować jak na komputerze. Na dużym ekranie można uporządkować wiele okien jednocześnie, dlatego szybciej i wygodniej pisze się e-maile oraz edytuje dokumenty, zdjęcia i wideo. Na monitor można też przełączać rozmowy wideo. Ready For PC usprawnia pracę, dając dostęp do aplikacji telefonu i plików na komputerze na tym samym ekranie. Dzięki temu nie trzeba ciągle odblokowywać telefonu, by sprawdzać wiadomości i aktualizacje. Pracować można nad dwoma plikami naraz i przenosić je między urządzeniami. Udostępnianie materiałów jest proste, a praca nie wymaga wysiłku.

motorola edge 20


motorola edge 20 jest lekka i ma tylko 6,99 mm grubości. Wyposażona jest w wyświetlacz 6,7” OLED Max Vision z HDR10+ i ma częstotliwość odświeżania 144 Hz. Smartfon jest wyposażony w baterię o pojemności 4000 mAh, która można szybko doładować za pomocą 30-watowej ładowarki TurboPower.

Smartfon motorola edge 20 ma procesor Qualcomm Snapdragon 778G. Wbudowana pamięć o pojemności 128 GB oferuje mnóstwo miejsca na nagrania wideo, zdjęcia i ważne pliki służbowe. Smartfon działa w sieciach Wi-Fi 6E, dlatego użytkownicy mogą korzystać z nowego pasma 6 GHz, łączyć się jeszcze szybciej i pracować wydajniej poza biurem, mniej obciążając baterię.

Przodujący w tej klasie sprzęt fotograficzny Motoroli oferuje rozdzielczość Full HD+ oraz zaawansowane śledzenie obiektu — pionierską w branży funkcję, która śledzi ruch użytkownika, aby utrzymać go w kadrze, co doskonale się sprawdza podczas ważnych prezentacji. Zintegrowana z Ready For PC kamera internetowa działa płynnie z usługami wideorozmów oraz platformami społecznościowymi na potrzeby transmisji wideo na żywo. Użytkownicy mają też do dyspozycji inne funkcje aparatu, takie jak ultraszerokokątny obiektyw, który doskonale nadaje się na spotkania zespołu, ponieważ mieści w kadrze więcej osób.

motorola edge 20 lite Business Edition


motorola edge 20 lite ma ekran OLED Max Vision HDR10+ o przekątnej 6,7. Bateria o pojemności 5000 mAh należy do największych w smartfonach 5G i oferuje cały dzień działania po jednym naładowaniu. Kiedy trzeba będzie szybko ją doładować, 30-watowa ładowarka TurboPower doda energii na 12 godzin w zaledwie 10 minut. Wydajny procesor MediaTek Dimenstity 720 zapewnia moc potrzebną do odbywania wielu spotkań, a z wbudowanej pamięci 128 GB nie trzeba usuwać plików, by uzyskać więcej miejsca.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: