eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor multimedialny Philips PicoPix Max

Projektor multimedialny Philips PicoPix Max

2020-12-21 12:20

Projektor multimedialny Philips PicoPix Max

Philips PicoPix Max © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Philips prezentuje nowy projektor multimedialny - Philips PicoPix Max. Projektor wyświetla obraz o przekątnej do 120 cali w rozdzielczości Full HD, a na jednym ładowaniu może pracować przez 3 godziny.

Przeczytaj także: Projektor Philips PicoPix 4350

Philips PicoPix Max ma obudowę w kolorze połyskującej czerni, mini statyw ułatwiający pracę, a w zestawie dostępny jest pilot oraz etui.

Projektor PicoPix Max wyświetla obraz o przekątnej do 120 cali w rozdzielczości Full HD. Urządzenie automatycznie dokonuje korekcji zniekształceń i łapie właściwą ostrość obrazu. Projektor sam wybiera najbardziej optymalny kąt wyświetlania, bez względu na powierzchnię, na którą rzucany jest obraz. Prowadzenie prezentacji ułatwi korzystanie z funkcji AirMote, która zamienia pilota w bezprzewodową mysz usprawniającą nawigowanie.

fot. mat. prasowe

Projektor multimedialny Philips PicoPix Max

Projektor PicoPix Max wyświetla obraz o przekątnej do 120 cali w rozdzielczości Full HD.


Philips PicoPix Max na jednym ładowaniu akumulatora potrafi pracować przez 3 godziny. Może też służyć jako dodatkowy monitor, gdy potrzebujemy zorganizować sobie domowe biuro do pracy zdalnej.

fot. mat. prasowe

Philips PicoPix Max

Philips PicoPix Max na jednym ładowaniu akumulatora potrafi pracować przez 3 godziny.


Projektor PicoPix Max wyposażono we wszystkie niezbędne porty i moduły komunikacyjne – Bluetooth 5.0, WiFi, USB-C, HDMI, Airplay, Miracast, dzięki czemu prowadzący prezentację może wyświetlić obraz zarówno bezpośrednio z karty SD lub dysku urządzenia, jak i z przeglądarki internetowej, laptopa czy smartfona.

fot. mat. prasowe

Projektor Philips PicoPix Max

Multum preinstalowanych aplikacji (Netflix, CDA Premium, YouTube) i zintegrowany odtwarzacz pozwolą cieszyć się bogactwem multimediów.


Dwa wbudowane 4-watowe głośniki zadbają o odpowiednią akustykę w trakcie prezentacji. Można też podłączyć dodatkowy zewnętrzny głośnik w razie potrzeby. Projektor pracuje w oparciu o system Android, a multum preinstalowanych aplikacji (Netflix, CDA Premium, YouTube) i zintegrowany odtwarzacz pozwolą cieszyć się bogactwem multimediów.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Chromebook Acer Spin 514

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: