eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W Plusie świąteczne promocje na urządzenia

W Plusie świąteczne promocje na urządzenia

2020-11-13 10:33

W Plusie świąteczne promocje na urządzenia

Promocja - Motorola i LG © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Plus przygotował świąteczne promocje na urządzenia ze swojej oferty. Przy zakupie wybranych sprzętów klienci mogą otrzymać zwrot gotówki lub prezent w postaci dodatkowego urządzenia. Promocje dotyczą zarówno ofert abonamentowych, jak również tych bez kosztów abonamentu.

Przeczytaj także: Plus rozbuduje sieć 5G

Smartfony ze zwrotem gotówki


Z okazji nadchodzących świąt zwrot gotówki obejmuje aż 15 modeli smartfonów dostępnych w sieci Plus. Przy zakupie wybranych smartfonów Samsung oraz OPPO Reno4 Z 5G w okresie od 2 listopada do 24 grudnia 2020 r. obowiązuje promocja ze zwrotem gotówki w wysokości 200 lub 400 zł (w zależności od modelu telefonu). Promocja kierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Plusa, w ofertach abonamentowych oraz w ofercie bez kosztów abonamentu na raty 0%. Po zakupie jednego ze smartfonów z listy poniżej i zgłoszeniu się do promocji, klienci będą mogli odebrać pieniądze w bankomatach sieci Euronet po wpisaniu odpowiedniego kodu otrzymanego w wiadomości SMS.

fot. mat. prasowe

Lista smartfonów objętych promocją

Przy zakupie wybranych smartfonów Samsung oraz OPPO Reno4 Z 5G w okresie od 2 listopada do 24 grudnia 2020 r. obowiązuje promocja ze zwrotem gotówki w wysokości 200 lub 400 zł.


Supersprzęty na prezenty


Plus przygotował promocję, dzięki której klient otrzyma w prezencie dodatkowe urządzenie za złotówkę przy zakupie wybranych sprzętów Motoroli lub LG. Promocja obowiązuje zarówno abonentów sieci Plus, jak też klientów wybierających urządzenie bez kosztów abonamentu.

fot. mat. prasowe

Promocja - Motorola i LG

Klient otrzyma w prezencie dodatkowe urządzenie za jedyną złotówkę przy zakupie wybranych sprzętów Motoroli lub LG.


Osoby, które wybiorą smartfon LG K52 lub telewizor LG UHD Smart 4K 49” 49UM711C mogą odebrać bezprzewodowy głośnik LG XBOOM Go PL2 za złotówkę, a przy zakupie online na plus.pl urządzenia są dostępne w ramach zestawu. Klienci programu smartDOM mogą nabyć świąteczny zestaw razem z abonamentem tańszym o połowę ceny – już za 25 zł miesięcznie (po rabatach za smartDOM i e-fakturę).

fot. mat. prasowe

Promocja z urządzeniami LG

Osoby, które wybiorą smartfon LG K52 lub telewizor LG UHD Smart 4K 49” 49UM711C mogą odebrać bezprzewodowy głośnik LG XBOOM Go PL2 za złotówkę.


Natomiast Ci, którzy zdecydują się na zakup Motoroli Edge lub Moto g 5G plus otrzymają bezprzewodowe słuchawki Motorola Escape 220 również za 1 zł, a przy zakupie online na plus.pl w ramach zestawu. Co ważne oba te telefony wspierają dostęp do szybkiej sieci 5G.

Atrakcyjne urządzenia na raty 0% i głośnik w prezencie


W świątecznej promocji sieci Plus znaleźć można atrakcyjne sprzęty w supercenie i na raty 0%. Wybierając router domowy HUAWEI 5G CPE Pro 2, smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Pro, głośnik HUAWEI Sound X lub słuchawki bezprzewodowe HUAWEI FreeBuds Pro klient otrzymuje w prezencie głośnik za złotówkę. Po zakupie smartfona HUAWEI P40 Pro lub laptopa HUAWEI MateBook X Pro i5 można odebrać aż dwa głośniki Mini Sound za 1 zł.

fot. mat. prasowe

Sprzety HUAWEI

Wybierając router domowy HUAWEI 5G CPE Pro 2, smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Pro, głośnik HUAWEI Sound X lub słuchawki bezprzewodowe HUAWEI FreeBuds Pro klient otrzymuje w prezencie głośnik za złotówkę.


Wymienionym gwiazdkowym promocjom towarzyszy świąteczna oferta w Plusie. Osoby, które do początku stycznia 2021 zdecydują się na zakup dowolnej oferty abonamentu głosowego lub internetu mobilnego w Plusie, otrzymają dostęp do sieci 5G przez cały okres trwania umowy. A każdy, kto w tym okresie wybierze abonament internetowy za minimum 40 zł otrzyma dwa razy więcej gigabajtów.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: