eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitor Samsung CJ791 z portem Thunderbolt 3

Monitor Samsung CJ791 z portem Thunderbolt 3

2018-01-05 09:30

Monitor Samsung CJ791 z portem Thunderbolt 3

Monitor Samsung CJ791 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na targach CES 2018 zaprezentowany zostanie zakrzywiony monitor QLED z portem Thunderbolt 3 od firmy Samsung Electronics. CJ791 ma 34-calowy wyświetlacz i jest dedykowany zarówno dla graczy, profesjonalistów, jak i okazjonalnych użytkowników, którzy cenią sobie wyjątkową jakość obrazu.

Przeczytaj także: Samsung SE370 – monitor z wbudowaną ładowarką

Monitor CJ791 jest cienki i ma nowoczesny design. Podstawa wyświetlacza ma regulację wysokości, dzięki czemu można łatwo ustawić monitor w optymalnej pozycji, która umożliwi pełne wykorzystanie jego parametrów.

Format ekranu w monitorze to 21:9, dzięki czemu oferuje on dużą przestrzeń roboczą. Wyświetlacz ma rozdzielczość QHD 3440 x 1440, co zapewnia najwyższą szczegółowość obrazu (niemal 2,5 lepszą niż w przypadku Full HD). Parametry te umożliwiają wyświetlanie dużych plików, arkuszy kalkulacyjnych i tabel z danymi w przejrzysty, czytelny sposób, przez co zbędne staje się ich przewijanie i powiększanie. Technologia wyświetlania QLED doskonale odwzorowuje kolory (pokrycie 125% spektrum sRGB), przez co powstaje intrygujący obraz o głębokiej czerni, wyjątkowo jasnej bieli i nieskazitelnych cieniach. Duże zakrzywienie ekranu o wartości aż 1500R i szeroki kąt widzenia 178 stopni gwarantują pełne zanurzenie w wirtualnym świecie.

Monitor został wyposażony w nowoczesne złącze Thunderbolt 3 od firmy Intel. Za jego pośrednictwem użytkownicy monitora CJ791 mogą przesyłać dane i łączyć monitor z laptopem bez konieczności używania dodatkowego okablowania. Złącze Thunderbolt 3 gwarantuje przesył danych o prędkości do 40 gigabitów na sekundę (Gb/s). Port ten oferuje niemal cztery razy szybszą prędkość transmisji danych od USB. Użytkownicy mogą od teraz korzystać z całego ekosystemu stacji dokujących, wyświetlaczy i urządzeń peryferyjnych, takich jak komputery Mac, laptopy ze złączami USB-C i innymi akcesoriami, np. dyskami zewnętrznymi lub zewnętrznymi kartami graficznymi. Interfejs Thunderbolt 3 umożliwia również zasilanie monitora CJ791 prądem o mocy 85 W, który wystarczy do ładowania laptopa.

fot. mat. prasowe

Samsung CJ791

CJ791 ma 34-calowy wyświetlacz.


Monitor oferuje również ciekawe funkcje, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o graczach, jak np. „Game Mode”, pozwalający na ustawienie jasności dynamicznej automatycznie dostosowującej kolor i kontrast każdej sceny w celu jak najdokładniejszej imitacji rzeczywistości. Czas reakcji monitora CJ791 wynosi 4 milisekundy. Taka specyfikacja gwarantuje płynne przejścia pomiędzy scenami, co na pewno docenią fani wyścigów, symulacji i gier akcji FPP.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: monitor Samsung, Samsung CJ791, monitory, Samsung

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: