eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Podium Park w Krakowie - więcej niż kompleks biurowy

Podium Park w Krakowie - więcej niż kompleks biurowy

2016-10-03 11:49

Podium Park w Krakowie - więcej niż kompleks biurowy

Podium Park w Krakowie - wizualizacja © fot. mat. prasowe

U zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Izydora Stella-Sawickiego w Krakowie, tuż przy planowanej obwodnicy, DECON INVESTMENT Sp. z o.o. rozpoczął prace związane z realizacją Podium Park. Pod tą nazwą kryje się kompleks trzech połączonych ze sobą 11-kondygnacyjnych budynków biurowych. Łączna powierzchnia inwestycji przeroczy 65 tysięcy mkw. Komercjalizacji obiektu podjęła się firma doradcza CBRE.

Przeczytaj także: Villa Metro: kolejny biurowiec na mapie Warszawy

Jak zapewnia CBRE, Podium Park ma być inteligentnym kompleksem biurowym. Poza wysokiej klasy architekturą, komfortowymi i funkcjonalnymi powierzchniami biurowymi oraz interesującymi rozwiązaniami technologicznymi ma dawać również możliwość skorzystania z bogatej i nowoczesnej infrastruktury. Do dyspozycji przyszłych najemców oddanych zostanie szereg udogodnień, w tym m.in. zielone dziedzińce i tarasy, klub fitness, kawiarnia, centrum konferencyjne, centrum medyczne oraz kantyny z bezpośrednim dostępem do dziedzińców.

Podium Park powstaje w Krakowie przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Izydora Stella-Sawickiego, w bliskiej odległości do dużej ilości udogodnień i terenów sportowo-rekreacyjnych oraz do przystanków tramwajowych i autobusowych, jak i położonej zaledwie 150 m od projektu obwodnicy. Taka lokalizacja ma być gwarancją przyjaznej atmosfery, ale także braku korków i dogodnego dostępu do niemal każdego miejsca na mapie Krakowa.

Podium Park prowadzi proces certyfikacji BREEAM na prestiżowy poziom Excellent lub Outstanding, propagując i wspierając ekologiczny styl życia między innymi poprzez udostępnienie wszystkim swoim najemcom wypożyczalni ekologicznych samochodów, ponadstandardowej ilości stanowisk ładowania samochodów elektrycznych oraz szerokiej gamie udogodnień dla rowerzystów.

fot. mat. prasowe

Podium Park w Krakowie - wizualizacja

Podium Park to kompleks trzech połączonych ze sobą 11-kondygnacyjnych budynków biurowych.


Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za proces komercjalizacji jest firma CBRE. Kamil Tyszkiewicz, Dyrektor w dziale wynajmu powierzchni biurowych w CBRE, powiedział:
„Poza Warszawą, Kraków charakteryzuje się największą podażą nowoczesnej powierzchni biurowej w Polsce (832 tyś. mkw.). W związku z dużą aktywnością najemców z sektora BPO/SSC, budynki powstające obecnie w Krakowie prześcigają się w jakości i zaawansowaniu technologicznym. Nie mamy wątpliwości, iż rozwiązania zaproponowane przez Podium Park spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a projekt szybko odniesie sukces i zapełni się prestiżowymi najemcami, którzy docenią jego jakość i unikalność”.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: