eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitor iiyama Black Hawk G-MASTER GE2488HS-B2

Monitor iiyama Black Hawk G-MASTER GE2488HS-B2

2016-07-28 12:55

Monitor iiyama Black Hawk G-MASTER GE2488HS-B2

Black Hawk G-MASTER GE2488HS-B2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (6)

Do oferty japońskiego producenta iiyama dołącza 24-calowy Black Hawk G-MASTER GE2488HS-B2, czyli następca modelu Black Hawk GE2488HS-B1. Urządzenie, przeznaczone w sposób szczególny dla graczy, zostało wzbogacone o technologię AMD FreeSync, która daje gwarancję płynnego obrazu.

Przeczytaj także: Monitor iiyama Silver Crow G-Master GB2783QSU-B1

GE2488HS-B2 to 24-calowy monitor wyposażony w technologie, dzięki którym gracz może w pełni zapanować nad przebiegiem rozgrywki. Czas reakcji wynosi 1 ms, co zapewnia wyjątkową płynność i szybkość wyświetlania, a funkcja Black Tuner pozwala na kontrolę poziomu jasności i głębi czerni, co znacząco poprawia widoczność szczegółów w zacienionych miejscach obrazu. Co więcej, gracze sami mogą wybrać jedno z predefiniowanych ustawień wyświetlania odpowiednich dla danego typu gry (m.in. FPS czy strategia), lub sami dobrać najbardziej wygodną dla siebie konfigurację ekranu i ją zapamiętać.

Technologia Flicker-Free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming), zaś funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

Nowością w modelu GE2488HS-B2 jest wdrożenie technologii AMD FreeSync, która eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od liczby klatek wyświetlanych na sekundę..

Nadrzędnym celem przy projektowaniu linii G-MASTER było stworzenie ekranów o zróżnicowanych charakterystykach, ale zawsze przy zachowaniu najwyżej specyfikacji.

fot. mat. prasowe

Monitor iiyama Black Hawk G-MASTER GE2488HS-B2

Dzięki technologii AMD FreeSync użytkownicy nie muszą obawiać się zacięć obrazu


Cena i gwarancja


Sugerowana cena detaliczna brutto to: 749 PLN. Wszystkie monitory marki iiyama są objęte 3-letnią gwarancją producenta. W przypadku rozpoczęcia procesu gwarancyjnego, firma iiyama ponosi wszystkie koszty związane z naprawą wadliwego urządzenia lub z dostawą monitora zastępczego.

Specyfikacja


fot. mat. prasowe

Specyfikacja

Czas reakcji matrycy monitora wynosi zaledwie 1 ms


fot. mat. prasowe

Specyfikacja, cz.2

Monitor posiada technologie, dzięki którym czas spędzony przed ekranem nie będzie szkodliwy dla oczu


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Trochę się pozmieniało

    bisquit / 2017-09-29 09:35:06

    Ehh, kiedy to było... Te najnowsze jednak znacznie bardziej mi się podobają, niby minimalnie inny design, ale prezentują się o wiele lepiej. A jak patrzyłem w iiyama-sklep.pl to cenowo nawet nie wychodzą dużo drożej, w sumie w przypadku 27" z Black Hawk to nowszy jest tańszy. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: