eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitor iiyama XUB2792QSU-B1 z matrycą IPS WQHD

Monitor iiyama XUB2792QSU-B1 z matrycą IPS WQHD

2017-01-02 13:42

Monitor iiyama XUB2792QSU-B1 z matrycą IPS WQHD

Monitor iiyama XUB2792QSU-B1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

iiyama wprowadza do swojej oferty nowy monitor XUB2792QSU-B1 z ultracienką ramką oraz matrycą w technologii IPS oraz rozdzielczością WQHD. Monitor powinien się sprawdzić w łączonych, wielomonitorowych zastosowaniach.

Przeczytaj także: Monitor iiyama XU2492HSU-B1

W monitorze iiyama XUB2792QSU-B1 zastosowano matrycę w technologii IPS o wysokiej rozdzielczości WQHD (2560x1440 pikseli). Technologia IPS gwarantuje znakomite odwzorowanie barw w całym spektrum, szerokie kąty widzenia oraz wysoki kontrast. Te parametry monitora powinni docenić graficy, fotograficy lub projektanci CAD.

Monitor wyposażono w cyfrowe wejścia sygnału – DVI, HDMI i DisplayPort. W tylnej części obudowy monitora znalazło się także miejsce na dwuslotowy hub USB.

XUB2792QSU-B1 został także wyposażony w rozwiązania redukujące emisję niezdrowego, niebieskiego światła (Blue Light Reducer) oraz eliminujące migotanie obrazu (Flicker Free). Technologie te ułatwiają wielogodzinną pracę przed monitorem.

Monitor iiyama XUB2792QSU-B1 został także wyposażony w stopkę typu PIVOT/HAS, która pozwala na dostosowanie położenia ekranu. Rotacja pozwala na zmianę pozycji ekranu z poziomej na pionową. To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

fot. mat. prasowe

Monitor iiyama XUB2792QSU-B1

W monitorze iiyama XUB2792QSU-B1 zastosowano matrycę w technologii IPS o wysokiej rozdzielczości WQHD.


Sugerowana cena detaliczna monitora iiyama XUB2792QSU-B1 wynosi 1 799 PLN brutto.

Wszystkie monitory marki iiyama są objęte 3-letnią gwarancją producenta oraz dodatkowo, w autoryzowanych punktach sprzedaży, 30-dniową gwarancją zero martwych pikseli.

fot. mat. prasowe

Monitor iiyama XUB2792QSU-B1 - tył

W tylnej części obudowy monitora znalazło się także miejsce na dwuslotowy hub USB.


Razem z monitorem na polskim rynku zadebiutowały trzy funkcjonalne uchwyty oraz stojaki montażowe sygnowane marką iiyama. Każdy z nich pozwala na montaż dwóch monitorów o przekątnej do 27 cali (DS3002C) lub 30 cali (DS1002C-B1, DS1002D-B1) na jednej podstawie. Szeroki zakres możliwości regulacji, obejmujący pochył w pionie i poziomie, dostosowanie wysokości i rotację, pozwala na komfortowe dopasowanie położenia ekranów do swoich preferencji i zachowanie ergonomicznej, zdrowej dla kręgosłupa postawy ciała. Uchwyt DS3002C dodatkowo pozwala na w pełni niezależne dostosowanie położenia obu ekranów w pionie i poziomie (wysokość i pochył).

fot. mat. prasowe

Uchwyt DS3002C

Uchwyt pozwala na montaż dwóch monitorów o przekątnej do 27 cali.


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: