eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › "Chmura dla Firm" od Orange teraz z antywirusami ESET

"Chmura dla Firm" od Orange teraz z antywirusami ESET

2016-07-13 12:53

"Chmura dla Firm" od Orange teraz z antywirusami ESET

Programy ESET w ofercie Orange dla firm © turgaygundogdu - Fotolia.com

Platforma online „Chmura dla Firm” została wzbogacona o narzędzia bezpieczeństwa ESET – ESET NOD32 Antivirus oraz ESET Smart Security. Ich cechą wyróżniającą jest to, że chronią nie tylko przed dobrze znanymi zagrożeniami, lecz również tymi dotąd niezidentyfikowanymi. Udostępniony został również ESET Security Pack, który pozwala na ochronę aż sześciu urządzeń. Z rozwiązań można korzystać w ramach usługi abonamentowej i zrezygnować w dowolnym momencie.

Przeczytaj także: ESET NOD32 Antivirus oraz ESET Smart Security 2015

„Chmura dla Firm” to platforma dla klientów Orange udostępniająca aplikacje, które pomagają efektywniej zarządzać przedsiębiorstwem. Umożliwia też przechowywanie w chmurze istotnych dla firmy danych. Z aplikacji mogą korzystać zarówno małe firmy, jak i korporacje. Teraz do „Chmury dla Firm” Orange wprowadziła programy antywirusowe firmy ESET, cenione w Polsce przez miliony użytkowników domowych i instytucjonalnych. Wśród rozwiązań firmy ESET znaleźć można programy do ochrony komputerów z systemami Windows, Linux, OS X, a także te pozwalające zabezpieczyć smartfony i tablety z Androidem.

Rozwiązania ESET dostępne w ramach sklepu internetowego Orange Chmura dla firm:
  • ESET Smart Security – kompletne rozwiązanie zabezpieczające komputer przed zagrożeniami (zarówno znanymi, jak i nowymi, dotąd niezidentyfikowanymi), atakami hakerów oraz niechcianymi wiadomościami e-mail. Program posiada opcję ochrony bankowości internetowej, która zabezpiecza dane podczas dokonywania transakcji online. ESET Smart Security udostępnia także funkcjonalność Anti-Theft, dzięki której możliwe jest m.in. zlokalizowanie zgubionego lub skradzionego laptopa.
  • ESET NOD32 Antivirus – legendarny program antywirusowy i antyspyware, który od 12 lat nieprzerwanie zwycięża w rygorystycznych testach skuteczności organizacji Virus Bulletin. Podobnie jak wszystkie inne programy firmy ESET, skutecznie zabezpiecza zarówno przed znanymi, jak i niezidentyfikowanymi zagrożeniami komputerowymi.
  • ESET Security Pack – to pakiet programów ESET, zabezpieczający 3 komputery (wybranym programem antywirusowym lub pakietem bezpieczeństwa) i 3 smartfony/tablety (pakietem bezpieczeństwa). Rezygnując z kompletnej ochrony jednego smartfonu/tabletu, użytkownik może zainstalować na wszystkich smartfonach i tabletach w rodzinie aplikację do kontroli rodzicielskiej.

Główną korzyścią korzystania z rozwiązania ESET w ramach „Chmury dla firm” jest możliwość abonamentowego zakupu ochrony. Firma, która zdecyduje się na zakup programu ESET w ramach wspomnianej usługi, rozliczana jest w trybie miesięcznym, płacąc ułamek kwoty, którą musiałaby wydać, kupując pełną wersję aplikacji z licencją na cały rok. Co ważne, z programu można zrezygnować w dowolnym momencie.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: