Pierwsza Komunia Święta: dron i quad w prezencie
2016-05-17 12:37
Przeczytaj także: Polscy internauci a Pierwsza Komunia
Media stały się istotnym kanałem inspiracji, także w przypadku szukania pomysłów na atrakcyjny prezent komunijny. W prasie, radiu, telewizji, social media i na portalach internetowych w kontekście Komunii Świętej dominowały frazy rower – w ciągu miesiąca wyraz ten pojawił się w aż 1,5 tys. publikacji i wpisów, tablet (1,1 tys. materiałów), oraz zegarek (1 tys.). W TOP 5 najmodniejszych upominków znalazły się także łańcuszek i medalik.A może dron?
Dużym zainteresowaniem cieszy się także elektronika. Na liście prezentów komunijnych nie zabrakło najnowszego Playstation, iPhone’a, iPada czy czytnika e-booków. Jednak do najoryginalniejszych podarunków należą okulary 3D, drony i smartwatche.
Komunia Święta to żniwa dla producentów i handlowców. Sklepy, zarówno te stacjonarne, jak i online, prześcigają się w różnego rodzaju rankingach prezentów przygotowanych specjalnie na tę okazję. Już pod koniec marca na rynku roi się od specjalnych komunijnych promocji, a także atrakcyjnych ofert kredytowych. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się polisy posagowe przygotowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe.
fot. mat. prasowe
Prezent na Komunię Świętą - popularne frazy w prasie, RTV, internecie i social media
Wpisy zamieszczane w mediach sugerują, że na Pierwszą Komunię Świętą znaczna część dzieci otrzyma rowery i tablety
Ile pieniędzy na komunię i wesele?
oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl
Przeczytaj także
Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ
Komentarze (1)
Najnowsze w dziale Wiadomości
-
Polacy kończą studia i przestają się uczyć. Jak wygląda edukacja dorosłych w Polsce na tle UE?
-
Masz zwrot za prąd od PGE? Uważaj, to może być phishing!
-
Cyberbezpieczeństwo nie istnieje? Oto, dlaczego firmy przegrywają z cyberatakami
-
Prywatność tracimy w tramwaju: 56% Europejczyków zerka w cudze telefony






Mniej wypłat 800 plus dla obcokrajowców. Czy to efekt zmian w przepisach?
