eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Skaner do dokumentów Fujitsu ScanSnap iX100

Skaner do dokumentów Fujitsu ScanSnap iX100

2014-09-16 13:33

Skaner do dokumentów Fujitsu ScanSnap iX100

Skaner ScanSnap iX100 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Fujitsu zaprezentowało nowy model skanera z serii ScanSnap – iX100. Jak zapewnia producent, urządzenie zeskanuje stronę w ciągu zaledwie 5 sekund. Dzięki niewielkiej wadze i łączności Wi-Fi można skanować dokumenty w każdym miejscu, a także przechwytywać je bezpośrednio do urządzeń mobilnych i komputerów. Dodatkowo sprzęt posiada funkcję automatycznego łączenia dokumentów zajmujących dwie strony.

Przeczytaj także: Skaner Fujitsu fi-6400

Najnowszy produkt z rodziny ScanSnap pozwala mobilnym pracownikom przechwytywać dokumenty bezpośrednio przez Wi-Fi do smartfonów, tabletów, komputerów PC i Mac, a także udostępniać dane w chmurze. ScanSnap iX100 waży 400 gramów i skanuje stronę z prędkością 5,2 (format A4, w kolorze, 200/300 dpi).

fot. mat. prasowe

Fujitsu ScanSnap iX100

Łączność Wi-Fi i akumulator litowo-jonowy pozwalają skanować dokumenty w dowolnym miejscu


Mobilność


Łączność Wi-Fi i wbudowany akumulator litowo-jonowy dają szerokie możliwości przenośnego skanowania dokumentów. Dzięki ScanSnap iX100 mobilni pracownicy mogą wykonywać swoje zadania w dowolnym miejscu. Wydajny procesor GI generuje wyretuszowane, cyfrowe obrazy z dowolnego dokumentu, zapisywane później w formacie JPEG, PDF, PDF z funkcją wyszukiwania lub jako plik Word, Excel albo PowerPoint z możliwością edycji.

Automatyczna adaptacja w środowisku sieciowym


Wbudowane Wi-Fi automatycznie wykrywa środowisko sieciowe w domu, firmie lub w podróży i podłącza się do niego, jednocześnie pozwalając na łatwe przełączanie między sieciami. Możliwe jest też bezprzewodowe skanowanie bezpośrednio na urządzenie z systemem Android lub iOS, nawet bez punktu dostępu Wi-Fi.
  • W domu: połączenie przez punkt dostępu domowego routera
  • W pracy: połączenie przez zabezpieczoną sieć Wi-Fi
  • W podróży: połączenie w trybie ad hoc bez punktu dostępu

fot. mat. prasowe

Skaner ScanSnap iX100

ScanSnap iX100 waży 400 gramów i skanuje z prędkością 5,2 sekundy na stronę


Nowe funkcje


  • Dual Scan: ta funkcja pozwala na skanowanie dwóch małych dokumentów (np. paragonów czy wizytówek) jednocześnie. ScanSnap iX100 potrafi automatycznie rozpoznać rozmiar papieru.
  • Automatyczne łączenie dokumentów zajmujących dwie strony: cyfryzacja dokumentów w rozmiarze do A3 włącznie możliwa jest bez użycia arkusza kolportacyjnego. Wystarczy złożyć dokument na pół, a po skanowaniu ScanSnap iX100 automatycznie go złączy

Fujitsu ScanSnap iX100 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, Mac, Android i iOS. Po pełnym naładowaniu pozwala na zeskanowanie do 260 stron (A4, w kolorze, jednostronnie, 300 dpi). Do skanera dołączony jest kompletny pakiet oprogramowania do komputera PC i Mac, w skład którego wchodzą: ScanSnap Manager, ScanSnap Organizer, CardMinder oraz ABBYY FineReader dla ScanSnap i Scan dla Microsoft SharePoint (tylko dla komputerów PC). Aplikacja ScanSnap Connect dostępna jest do ściągnięcia za darmo w sklepie Google Play dla użytkowników Androida, w Amazon Appstore dla użytkowników Kindle’a i w iTunes dla użytkowników iOS.

Dostępność i cena


Skaner jest już dostępny w sprzedaży. Zalecana cena detaliczna to 183 GBP (229 EUR, 297 USD) plus VAT.


oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: