eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Skaner Fujitsu fi-6400

Skaner Fujitsu fi-6400

2015-02-27 11:57

Skaner Fujitsu fi-6400

Fujitsu fi-6400 © fot. mat. prasowe

Fujitsu poszerza swoją ofertę o nowy model skanera – fi-6400, który powstał z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Urządzenie wyposażone jest w kompleksowe oprogramowanie, które nie tylko zadba o jakość obrazu, ale pozwoli także centralnie zarządzać wieloma skanerami naraz. Fujitsu fi-6400 obsługuje dokumenty w rozmiarach od A7 do A3, a jego moc przerobowa wynosi 100 kartek na minutę.

Przeczytaj także: Skaner do dokumentów Fujitsu ScanSnap iX100

Łatwa obsługa


Skaner Fujitsu fi-6400 potrafi pobrać najróżniejsze rodzaje dokumentów, od niezwykle cienkich paragonów po grube kartki (20-209-g/m²) w rozmiarach od A7 do A3. Urządzenie jest gotowe do pracy w mniej niż 15 sekund, a jego moc przerobowa wynosi 100 kartek na minutę (A4, kolor, dwustronnie, 300 dpi). Funkcje ochrony papieru zmniejszają ryzyko uszkodzenia dokumentów nawet podczas skanowania z dużą szybkością.

Konstrukcja skanera (przedni mechanizm podawania papieru ADF o pojemności 500 arkuszy z ulepszonym mechanizmem pobierania dokumentów do rozmiarów A3) sprawia, że jego obsługa jest szybka i wygodna. Urządzenie w połączeniu z zainstalowanym oprogramowaniem gwarantuje doskonałą jakość przechwyconych dokumentów, mniej błędów w procesie skanowania, skuteczniejsze rozpoznawanie tekstu oraz skrócenie czasu pracy.

fot. mat. prasowe

Fujitsu fi-6400

Skaner posiada kompleksowy pakiet oprogramowania


Oprogramowanie w zestawie


Model fi-6400 bardzo łatwo integruje się w środowisku skanującym, obejmującym różne modele Fujitsu z rodziny fi. Razem ze skanerem użytkownik otrzymuje kompleksowy pakiet oprogramowania: PaperStream IP do przetwarzania i ulepszania obrazu, PaperStream Capture do tworzenia optymalnych profili skanowania oraz Scanner Central Admin do wydajnego zarządzania wieloma skanerami naraz.

Skaner będzie dostępny u partnerów handlowych Fujitsu od marca 2015 r. Rekomendowana cena detaliczna to 11 395 $ plus VAT.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: