eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Komputery stacjonarne Acer Veriton Z4 i Veriton N

Komputery stacjonarne Acer Veriton Z4 i Veriton N

2014-06-09 10:41

Komputery stacjonarne Acer Veriton Z4 i Veriton N

Nowy Acer Veriton Z4 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Acer zaprezentowała nowe komputery osobiste z serii Veriton Z4 i Veriton N. Jak zapewnia producent, dzięki kompaktowej obudowie oraz zastosowanej technologii zabezpieczeń (standard TPM 1.2), sprzęt ten będzie dobrym rozwiązaniem dla nowoczesnych firm, niezależnie od ich wielkości.

Przeczytaj także: Komputer Acer Predator G5920

Seria Veriton Z4

Ekran o przekątnej 23 cali można regulować w zakresie od -5 do 30 stopni, dzięki czemu dostosowanie ustawień monitora do własnych preferencji nie stanowi problemu. Przy pomocy uchwytu VESA możliwe jest również zamontowanie urządzenia na ścianie.

Procesor Intel® Core™ czwartej generacji daje do 15% więcej mocy obliczeniowej, co przekłada się na większą wydajność. W pracy pomocna okaże się także możliwość obsługi dwóch niezależnych monitorów.

Użytkownik, chcący tworzyć bardziej zaawansowane treści, uzyska satysfakcjonujące rozwiązania pod postacią narzędzi dotykowych Acer Touch Tools. Za pomocą ScreenGrasp uchwyci obrazy, by następnie umieścić je na wirtualnej tablicy Acer Scrapboard, natomiast drobne elementy na ekranie zaznaczy za pomocą AccuFinger. 10-punktowy ekran, zaprojektowany w oparciu o technologię edge-to-edge, umożliwia płynne sterowanie dotykowe i pozwala śledzić ruchy na ekranie.

Kamerę internetową Full HD można regulować w zakresie 180 stopni, co okaże się przydatne chociażby w trakcie wideokonferencji. Obraz kamery automatycznie obraca się przy kącie nachylenia większym niż 90°, użytkownik może też z łatwością skierować obiektyw w dół, kiedy nie korzysta z urządzenia. Udostępnianie prezentacji ułatwia narzędzie YouCam.

fot. mat. prasowe

Nowy Acer Veriton Z4

Procesor Intel® Core™ czwartej generacji daje do 15% więcej mocy obliczeniowej, co przekłada się na większą wydajność komputera.


Seria Veriton N

Seria Veriton N powinna sprawdzić się w przypadku ograniczonej przestrzeni, przy jednoczesnym zapotrzebowaniu na pełną wydajność. Niewielkie wymiary urządzenia pozwalają na wygodne ustawienie – można je położyć na biurku, postawić pionowo na dołączonej podstawce lub podłączyć do platformy ErgoStand (wspierającej zarówno standard VESA, jak i B6 - tworząc tym samym rozwiązanie typu All-in-One), jak i transport.

Komputer składa się z modułu głównego oraz opcjonalnego, umożliwiającego podpięcie urządzenia wejścia i wyjścia, kartę PCIE x1 lub kartę graficzną. Trzeci moduł, wyposażony w dysk ODD lub drugi HDD, będzie dostępny dla serii Veriton N w drugiej połowie lipca.

Seria Veriton N posiada procesor Intel® Core™ czwartej generacji, rozbudowane opcje magazynowania danych oraz wbudowane głośniki.

fot. mat. prasowe

Nowy Acer Veriton N

Komputer składa się z modułu głównego oraz opcjonalnego, umożliwiającego podpięcie urządzenia wejścia i wyjścia, kartę PCIE x1 lub kartę graficzną.


Bezpieczeństwo

Zarówno seria Z4, jak i N oparte są na standardzie TPM 1.2, który zwiększa bezpieczeństwo platformy i danych osobowych. Acer Office Manager pozwoli małym firmom szybko i wygodnie stworzyć indywidualną politykę zabezpieczeń, monitorować sprzęt i planować prace konserwacyjne, podczas gdy Acer ProShield zapewnia wygodne zarządzanie kontami sieciowymi, danymi osobowymi oraz ich ochroną.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: