eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › BenQ GH680F z 35x zoomem i wbudowanym Wi-Fi

BenQ GH680F z 35x zoomem i wbudowanym Wi-Fi

2014-06-05 13:52

BenQ GH680F z 35x zoomem i wbudowanym Wi-Fi

Aparat BenQ GH680F © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

BenQ oferuje swój najnowszy 20 Mpix aparat GH680F z 3-calowym ekranem. Urządzenie posiada wbudowane Wi-Fi, dostęp do Facebooka i chmury, aplikację dla Androida umożliwiającą zdalne sterowanie aparatem za pomocą smartfona, oraz wiele innych, ciekawych funkcji.

Przeczytaj także: Aparat BenQ S1420

Wi-Fi i chmura

Wbudowane Wi-Fi pozwala użytkownikom na dzielenie się zdjęciami w mediach społecznościowych bezpośrednio z aparatu, jak również wysyłanie ich mailem. Wraz z zakupem sprzętu użytkownik otrzymuje bezpłatny dostęp do 5GB pamięci w chmurze BenQ, gdzie może bezpiecznie przechowywać swoje zdjęcia.

fot. mat. prasowe

Aparat BenQ GH680F

Bezpłatna aplikacja dla urządzeń z systemem Android umożliwia zdalne sterowanie aparatem.


Sterowanie ze smartfona

Bezpłatna aplikacja dla urządzeń z systemem Android umożliwia zdalne sterowanie aparatem np. za pośrednictwem smartfona, widząc na jego ekranie to, co widzi obiektyw aparatu – z dotykowego ekranu można sterować zoomem, ustawiać samowyzwalacz, zwalniać migawkę. Możliwe jest także podglądanie zdjęć zapisanych w aparacie oraz kopiowanie ich do pamięci telefonu czy tabletu.

fot. mat. prasowe

Aparat BenQ GH680F

Połączenie GH680F ze smartfonem umożliwia oznaczanie zdjęć współrzędnymi ich wykonania, a następnie pozycjonowania ich na mapach.


Zdjęcia z GPS i kody QR

Połączenie GH680F ze smartfonem umożliwia oznaczanie zdjęć współrzędnymi ich wykonania, a następnie pozycjonowania ich na mapach. Aparat potrafi też zapisywać zdjęcia w postaci kodów QR, co znacznie ułatwia dzielenie się nimi, wprowadzając jednocześnie element niespodzianki – zdjęcie widoczne jest dopiero po zeskanowaniu kodu QR.

fot. mat. prasowe

Aparat BenQ GH680F

Aparat ma 20 Mpix matrycę CCD Sony 1/2,3”, 35x szerokokątny zoom optyczny (35-875 mm dla klatki 35 mm) składający się z czternastu soczewek w 10 grupach.


35. krotny zoom optyczny i wiele funkcji

Z fotograficznego punktu widzenia, BenQ GH680F to doskonale wyposażony aparat. Ma on 20 Mpix matrycę CCD Sony 1/2,3”, 35x szerokokątny zoom optyczny (35-875 mm dla klatki 35 mm) składający się z czternastu soczewek w 10 grupach. W trybie makro zdjęcia można wykonać z odległości 1 cm. Ruchomy, 3-calowy ekran o rozdzielczości 460 000 pixeli ułatwia tworzenie kreatywnych ujęć i fotografowanie w tłumie. Aparat umożliwia również kręcenie filmów o rozdzielczości 1980x720/30fps z dźwiękiem. GH680F obsługuje karty pamięci SD do pojemności 65GB.
Wbudowana elektroniczna poziomnica ułatwia wykonywanie „prostych” zdjęć. Kreatywne fotografowanie wspomaga wiele funkcji, np. MagiQ, umożliwiających tworzenie różnorodnych efektów (mirror, duplicate, etc.). Funkcja Panorama pozwala na tworzenie panoramicznych zdjęć w zakresie do pełnych 360°.

Aparat dostępny będzie w Polsce w drugiej połowie czerwca 2014r. Sugerowana cena detaliczna to 899 zł, gwarancja 24 miesiące w trybie door-to-door.

Przeczytaj także: Aparat cyfrowy BenQ S1410 Aparat cyfrowy BenQ S1410

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: BenQ GH680F, BenQ, aparaty, aparaty cyfrowe

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: