eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Nowa seria monitorów Philips E1

Nowa seria monitorów Philips E1

2019-08-06 14:33

Nowa seria monitorów Philips E1

Nowe monitory Philips © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

MMD, producent monitorów Philips, prezentuje nową linię swoich produktów. Seria E1 to osiem modeli o przekątnych od 24 do 32 cali w rozdzielczości Full HD, QHD oraz 4K. Pierwsze z nich są już dostępne w sprzedaży.

Monitory dla każdego


Przekątne najnowszych monitorów Philips z serii E1 zawierają się w przedziale od 24 do 32 cali, a dostępne rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 px), QHD (2560 x 1440 px) oraz 4K (3840 x 2160 px). Wachlarz konfiguracji jest na tyle szeroki, że każdy użytkownik bez większego trudu powinien tu znaleźć coś dla siebie.

Topowy produkt z linii E1 – monitor Philips 328E1CA – ma 32-calową, zakrzywioną matrycę VA o rozdzielczości 4K. Ten model wydaje się być interesującą opcją dla osób, którym zależy na rozległej przestrzeni roboczej przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obrazu. Wrażenia wizualne a wzbogacać 10-bitowa matryca praz zastosowanie technologii Ultra-Wide Color, za sprawą której możemy liczyć na bardziej naturalny i wyrazisty obraz.

Inną propozycją jest 24-calowy model 245E1S dysponujący matrycą IPS w rozdzielczości QHD i z częstotliwością odświeżania na poziomie 75 Hz. Szerokie kąty widzenia, wąskie ramki oraz możliwość montażu na uchwycie w standardzie VESA (100 x 100 mm) sprawiają, że model ten dobrze nadaje się do tworzenia konfiguracji wielomonitorowych.

Eleganckie i ergonomiczne


Nowości od Philips wyróżniają się prostym, lecz eleganckim designem oraz technologiami, które ułatwiają codzienne użytkowanie. Zaliczają się do nich między innymi funkcja Flicker-Free – odpowiadająca za redukcję męczącego oczy migotania obrazu czy tryb LowBlue – zmniejszający emisję potencjalnie szkodliwego światła niebieskiego.

Wszystkie monitory Philips z linii E1 można umieścić na uchwycie VESA (100 x 100 mm), wyposażone są komplet podstawowych złącz oraz dysponują certyfikatem energooszczędności Energy Star 7.0.

fot. mat. prasowe


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: