eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitor PHILIPS 298X4QJAB

Monitor PHILIPS 298X4QJAB

2013-05-07 13:29

Monitor PHILIPS 298X4QJAB

PHILIPS 298X4QJAB © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, zapowiada wprowadzenie na rynek 29-calowego panoramicznego monitora 298X4QJAB o formacie 21:9, dedykowanego do użytku domowego. W pełni 8-bitowy monitor wyposażony jest w najnowszy, udoskonalony typ matrycy AH-IPS zapewniający wierne odwzorowanie kolorów, a także w opcję MultiView, która pozwala na jednoczesne wyświetlanie dwóch obrazów z niezależnych źródeł.

Przeczytaj także: Monitor Philips 39C4QHSW

Parametry obrazu

fot. mat. prasowe

PHILIPS 298X4QJAB

Panoramiczny monitor o przekątnej 29 cali wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 2560x1080


Panoramiczny monitor o przekątnej 29 cali wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 2560x1080. Zastosowana matryca typu AH-IPS (Advanced High Performance IPS) zapewnia szerokie kąty widzenia – aż 178 stopni w pionie i poziomie. Dzięki temu obraz pozostaje wyraźny nawet dla osób, które nie znajdują się na wprost ekranu, np. w sytuacji, gdy cała rodzina ogląda film lub grupa przyjaciół wspólnie śledzi grę komputerową. Użytkownik może dostosowywać parametry wyświetlanego obrazu, wykorzystując unikalne funkcje monitora PHILIPS takie jak SmartImage (fabrycznie przygotowane tryby przystosowane do wyświetlania różnych treści), SmartContrast (funkcja podnosząca kontrast dynamiczny), SmartKolor (odpowiedzialna za optymalizację koloru) oraz oprogramowanie SmartControl do samodzielnego dostosowywania parametrów obrazu.

fot. mat. prasowe

Monitor PHILIPS 298X4QJAB

Zastosowana matryca typu AH-IPS (Advanced High Performance IPS) zapewnia szerokie kąty widzenia – aż 178 stopni w pionie i poziomie.


Opcja MultiView

Nie tylko modele z serii profesjonalnej wyposażone są w wysokiej jakości specjalistyczne technologie oraz ciekawe funkcje. Również 29-calowy monitor 298X4QJAB wyposażony jest w opcję MultiView, dzięki której użytkownik na jednym ekranie może np. śledzić film z odtwarzacza multimedialnego oraz przeglądać swoją skrzynkę e-mailową. Dostępne są dwa tryby jednoczesnego wyświetlania obrazu: Picture By Picture – dwa okna równolegle oraz Picture in Picture, gdzie wybrany program otwarty jest w mniejszym oknie.

Dostępne złącza

PHILIPS 298X4QJAB wyposażony jest w złącza DisplayPort, HDMI oraz Dual Link DVI, co daje dużą elastyczność w podłączaniu różnych urządzeń multimedialnych. Model ten posiada również dwa wbudowane głośniki o mocy 2 W.

Monitor waży 6,36 kg przy wymiarach 700×426×197 mm (z podstawą).

fot. mat. prasowe

Nowy monitor PHILIPS 298X4QJAB

PHILIPS 298X4QJAB - specyfikacja


Gwarancja i cena

Sugerowana przez producenta cena monitora PHILIPS 278X4QJAB wynosi 2 049 PLN z VAT. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją w systemie door-to-door.

Przeczytaj także: Monitor PHILIPS Blade 2 Monitor PHILIPS Blade 2

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Monitor AOC e2461Fwh

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: