eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor Epson EB-1965

Projektor Epson EB-1965

2012-07-16 12:55

Projektor Epson EB-1965

Epson EB 1965 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma Epson wprowadziła na polski rynek projektor EB-1965. Jest to najmocniejszy projektor z serii EB-19xx, stworzonej z myślą o zastosowaniach biznesowych i edukacyjnych. Projektory mają zgrabną, zwartą (377x108x270mm) jasną obudowę i niewielki ciężar 3,9 kg jak na projektor o tak dużej jasności.

Przeczytaj także: Mobilny projektor Epson EB-1776W

fot. mat. prasowe

Epson EB 1965

Epson EB 1965 z technologią 3LCD


Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD firmy Epson gwarantującej wysoką jakość wyświetlanych prezentacji, projektor EB-1965 zapewnia żywe i naturalne kolory oraz taką samą, wysoką jasność światła białego i barwnego – 5.000 lumenów. Rezultatem jest wyraźny obraz z dobrze nasyconymi kolorami jasny nawet przy intensywnym oświetleniu zewnętrznym.

fot. mat. prasowe

Nowy projektor Epson EB 1965

Projektor Epson EB 1965 z funkcją Screen Fit


Wszystkie projektory z tej serii są wyjątkowo kompaktowe i oferują wiele przydatnych funkcji. Modele EB-1965 wyposażono w łączność Wi-Fi oraz gniazdo DisplayPort, pozwalające na wyświetlanie treści wideo w wysokiej rozdzielczości. Kolejnym udogodnieniem jest nowa funkcja „asystenta ostrości”. Umożliwia ona precyzyjną kalibrację ostrości w dowolnym pomieszczeniu i na dowolnym ekranie przy wykorzystaniu obrazów testowych, a funkcja Screen Fit automatycznie dostosowuje wielkość wyświetlanego obrazu do wielkości dostępnego ekranu. Nowością jest także automatyczna korekcja geometrii obrazu w pionie i poziomie prowadzona w czasie rzeczywistym, w trakcie prezentacji.

Ponadto nowa aplikacja EasyMP Network Projection firmy Epson pozwala użytkownikom wyświetlać zdjęcia i dokumenty z urządzeń z systemem operacyjnym iOS przez przesyłanie ich do projektora za pośrednictwem sieci.

fot. mat. prasowe

Nowy projektor Epson EB 1965

Nowy projektor Epson EB 1965 - panel z gniazdami


Możliwość jednoczesnego wyświetlania – na tym samym, podzielonym ekranie - obrazów z nawet czterech różnych źródeł znakomicie poszerza wygodę prowadzenia prezentacji oraz pola zastosowań projektora. Urządzenie można także zaprogramować, aby automatycznie włączyły się o wyznaczonej godzinie i rozpoczęły projekcję z wybranego wcześniej źródła obrazu. Pliki PDF można wyświetlać bezpośrednio z pamięci USB.

Projektor EB-1965 jest już na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 9.950 zł z VAT. Gwarancja 24 miesiące na projektor, a na lampę 12 miesięcy.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Tablet Tracer NEO

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: