eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Plus na Kartę: NaviExpert i tanie rozmowy do UE

Plus na Kartę: NaviExpert i tanie rozmowy do UE

2012-04-30 10:56

Plus na Kartę: NaviExpert i tanie rozmowy do UE

Starter dla obcokrajowca w Plusie © fot. mat. prasowe

Od 27 kwietnia, w ofercie Plus na Kartę, dostępny jest "Starter dla obcokrajowca". Przygotowany został specjalnie z myślą o cudzoziemcach odwiedzających Polskę i pozwala na: rozmowy do krajów UE oraz Chorwacji, Ukrainy i Rosji za 29 gr/min, 30-dniowe bezpłatne korzystanie w telefonie z nawigacji NaviExpert.

Przeczytaj także: Darmowy Internet w Plus na kartę

Promocyjna stawka 29 gr/min. za połączenia do krajów Unii Europejskiej pozwala na wykonywanie z Polski rozmów międzynarodowych nie tylko do wszystkich krajów Unii, ale również do Chorwacji, Ukrainy, Rosji.

Aby pobrać aplikację NaviExpert należy wysłać bezpłatnego SMSa o treści „Navi” pod numer 8046 i otworzyć link aktywacyjny. Korzystanie z nawigacji przez pierwsze 30 dni jest bezpłatne, natomiast później wynosi 11,07 zł brutto miesięcznie.

Pobranie i korzystanie z nawigacji związane jest z transmisją danych, dlatego przed ściągnięciem aplikacji wskazane jest włączenie pakietu internetowego Non Stop (np. Pakiet Internetowy 100 MB za 7 zł – kod aktywacyjny *136*11*13#).
Wszystkie pozostałe opłaty za korzystanie z usług na terenie Polski naliczane są zgodnie z cennikiem Taryfy Simplus, a okres ważności dla usług wychodzących przed pierwszym zasileniem konta wynosi 30 dni.

fot. mat. prasowe

Starter dla obcokrajowca w Plusie

Starter dla obcokrajowca w Plusie na Kartę


Koszt zakupu „Startera dla obcokrajowca” to 25 zł.

Starter będzie dostępny w miejscach potencjalnie dużego natężenia ruchu obcokrajowców, takich jak dworce, lotniska, stacje benzynowe czy kioski w galeriach handlowych.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: