eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Acronis True Image Home 2012 po polsku

Acronis True Image Home 2012 po polsku

2011-10-22 00:16

Acronis, specjalista w dziedzinie tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii, przedstawił najnowszą wersję swojego programu dla użytkowników indywidualnych - Acronis True Image Home 2012 - w polskiej wersji językowej.

Przeczytaj także: Acronis vmProtect 7

Acronis jako pierwszy połączył w jednym produkcie funkcje tworzenia kopii zapasowych lokalnie oraz online z funkcją synchronizacji plików. Takie rozwiązanie ma zapewnić użytkownikom indywidualnym ochronę domowych komputerów, jak również umożliwić im łatwy dostęp do ich cyfrowych zasobów, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Acronis True Image Home 2012 to zaawansowany program do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, oparty na technologii tworzenia obrazów dysku, wraz z dodatkową funkcją synchronizacji plików. Całość tworzy łatwe w użyciu rozwiązanie dla użytkowników domowych, które umożliwia synchronizację plików bez względu na to gdzie są przechowywane – na komputerach, USB, NAS, jak również w chmurze (poprzez Acronis True Image Online). Jeżeli w jednym miejscu dokonywana jest zmiana, wówczas jest ona automatycznie aktualizowana w plikach w pozostałych lokalizacjach. Oznacza to, że użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich najbardziej aktualnych wersji danych w dowolnym miejscu i czasie. Mogą również bezpiecznie dzielić się swoimi danymi z rodziną czy przyjaciółmi.

Do tej pory technologia synchronizacji plików występowała w produktach ściśle do tego przeznaczonych. Nie była natomiast dostępna w produktach do tworzenia kopii zapasowych, opartych na technologii tworzenia obrazów dysku i służących do przechwytywania całej zawartości komputera (w tym również systemu operacyjnego, aplikacji i plików). Acronis True Image Home 2012 oferuje wszystkie te funkcjonalności w jednym, łatwym w użyciu rozwiązaniu.

Synchronizacja plików jest tak prosta, jak utworzenie folderu (zbliżonego do folderu Moje dokumenty) i umieszczanie w nim danych. Informacje są automatycznie przekazywane i dostępne w różnych, wybranych lokalizacjach, z których użytkownik chce mieć do nich dostęp. Użytkownicy domowi mogą również bezpiecznie synchronizować dane z rodziną i przyjaciółmi, którzy mają zainstalowany na swoich komputerach i laptopach Acronis True Image Home 2012. Synchronizację łatwo przeprowadzić zarówno przy użyciu lokalnej sieci domowej, jak i przez Internet.

Inne nowe lub ulepszone funkcje produktu obejmują:
  • Nowość: Rozszerzona obsługa dużych dysków (2TB i powyżej)
  • Ulepszono: Funkcja AcronisNonstop Backup teraz kompatybilna z serwerami NAS, lepsza optymalizacja obciążenia sieci
  • Ulepszono: Rozszerzone wsparcie dla serwerów NAS
  • Ulepszono: Zwiększona funkcjonalność interfejsu użytkownika

Ceny i dostępność:

Acronis True Image Home 2012 dostępny jest w sklepie internetowym poprzez www.acronis.pl oraz u partnerów handlowych Acronis. Rekomendowana cena detaliczna to: € 39,95 brutto.

Acronis True Image Home 2012 Plus Pack jest dostępny online poprzez www.acronis.pl oraz u partnerów handlowych Acronis w cenie: € 29,95 brutto. Umożliwia użytkownikom odtworzenie kopie zapasową obraz dysku na innym sprzęcie, niezależnie od marki, modelu czy zainstalowanych komponentów.

Licencjonowanie - jedna dożywotnia licencja na jedną maszynę. Każdy komputer, który ma zostać zsynchronizowany, wymaga oddzielnej licencji.

Przeczytaj także

McAfee Deep Defender

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: