eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Pasaż handlowy obok CH Franowo

Pasaż handlowy obok CH Franowo

2011-08-05 13:21

Pasaż handlowy obok CH Franowo

Franowo - wstępna wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Trwają prace nad nowym projektem przy ul. Szwedzkiej w Poznaniu. Inter IKEA Centre Group Poland planuje wybudować na posiadanej działce pasaż handlowy o powierzchni 14 000 m2.

Przeczytaj także: Centrum M1 Zabrze rozbudowane

W ramach projektu już w czerwcu tego roku developer oddał do użytku sklep OBI o powierzchni 11 500 m2 oraz wybudował nowoczesną elektrostację dla miasta Poznania.

Obecnie trwa budowa wolnostojącego sklepu Decathlon o powierzchni 4000 m2, który zostanie oddany do użytku w listopadzie tego roku.

Inter IKEA Centre Group Poland przygotowuje się również do budowy pasażu handlowego o powierzchni 14 000 m2, który powstanie na wolnej działce obok istniejącego Centrum Handlowego Franowo.

fot. mat. prasowe

Franowo - wstępna wizualizacja

Franowo - wstępna wizualizacja


Obecnie projekt jest na etapie przygotowawczo - projektowym. Developer planuje rozpocząć budowę pasażu już na początku przyszłego roku i oddać go do użytku w czwartym kwartale 2012 roku. Park Handlowy Franowo, bo tak będzie się nazywała destynacja po rozbudownie, będzie miał do zaoferowania 80 000 m2 powierzchni handlowej z około 35 sklepami (w tym sklepy wielkopowierzchniowe) z różnorodną ofertą dla całej rodziny. Centrum dodatkowo zyska 1000 nowych miejsc parkingowych.

fot. mat. prasowe

Franowo - wstępna wizualizacja

Franowo - wstępna wizualizacja


Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: