eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Panda Virtual GateDefender Performa

Panda Virtual GateDefender Performa

2011-05-31 12:04

Panda Virtual GateDefender Performa

Panda Virtual GateDefender Performa © fot. mat. prasowe

Rozwiązanie Panda Virtual GateDefender Perfoma oferuje wydajną ochronę w czasie rzeczywistym przed wszystkimi typami zagrożeń internetowych i spamem. Blokuje nieproduktywną i potencjalnie niebezpieczną aktywność w Internecie, dzięki chmurze hybrydowej, która zapewnia ochronę na obrzeżach sieci. Oprogramowanie skutecznie integruje się ze środowiskami VMware w infrastrukturze klienta. Prosta instalacja, obsługa oraz możliwość kontroli przez administratora danych aktywności w sieci, produktywności pracowników i wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa sprawiają, że jest to dobre rozwiązanie dla firm zatrudniających od 50 do nawet kilkudziesięciu tysięcy osób.

Przeczytaj także: Nowa wersja Panda Cloud Office Protection 5.05

Chmura hybrydowa

Panda Virtual GateDefender Performa zapewnia wydajną ochronę przed wszystkimi typami zagrożeń internetowych oraz spamem. Blokuje nieproduktywną lub potencjalnie szkodliwą działalność na obrzeżach sieci, wykorzystując chmurę hybrydową, która zwiększa wydajność ochrony i obniża wykorzystanie lokalnych zasobów do minimum.

Chmura hybrydowa wykorzystywana przez nowe urządzenie wirtualne to połączenie chmury prywatnej, umieszczonej w sieci prywatnej oraz chmury publicznej, wykorzystującej sieć globalną (Kolektywną Inteligencję).

Użytkownicy korzystają z pełnego potencjału wiedzy zgromadzonej w chmurze, dzięki połączeniu w czasie rzeczywistym z Kolektywną Inteligencją, czyli automatycznym systemem, który wykrywa, analizuje i klasyfikuje 99,4% z 73 tys. nowych odmian zagrożeń otrzymywanych każdego dnia przez laboratorium systemów zabezpieczających PandaLabs.

Wykorzystanie chmury hybrydowej to znaczący krok naprzód w dziedzinie ochrony brzegowej, który niezmiennie zapewnia firmom całkowitą kontrolę nad ich danymi, w tym plikami dziennika i rejestrami.

fot. mat. prasowe

Panda Virtual GateDefender Performa

Panda Virtual GateDefender Performa


Kompleksowe rozwiązanie dla firm

Panda Virtual GateDefender Performa jest rozwiązaniem typu SCM (Secure Content Management), które spełnia założenia środowisk zwirtualizowanych: ekonomiczność oraz konsolidacja i prostota aplikacji.

Główne funkcje
 • Zintegrowane aktywne wykrywanie zagrożeń: Łączy efektywność Kolektywnej Inteligencji w zakresie wykrywania wszystkich typów zagrożeń, silniki heurystyczne i funkcję lokalnej kwarantanny.
 • Kompletna ochrona: Zapewnia dobrą ochronę przed potencjalnie niebezpieczną zawartością, spamem i nieproduktywną aktywnością w sieci. Może monitorować nawet protokoły P2P/IM/VoIP/Spotify.
 • Wykrywanie zombie: Obejmuje moduł wysoce wyspecjalizowany w wykrywaniu i neutralizowaniu botów w sieciach korporacyjnych, zarówno na komputerach osobistych, jak i na serwerach pocztowych.
 • Automatyczna ochrona: Oferuje ciągłe i przejrzyste aktualizacje sygnatur i technologii w czasie rzeczywistym, gwarantując, że urządzenie wirtualne działa efektywniej w trybie bezobsługowym.
 • Integracja z protokołem LDAP/ActiveDirectory: Pozwala na stosowanie polityki bezpieczeństwa zgodnie ze standardami zdefiniowanych grup ryzyka, dotyczący użytkowników sieci itd.
 • Wysoka skalowalność: Funkcja równoważenia obciążenia zapewnia maksymalną dostępność.
 • Jakość usługi (QoS): Zarządzanie pasmem w celu zapewnienia optymalnej wydajności sieci.
 • Konfigurowalne ostrzeżenia administracyjne: wysyłane za pomocą protokołów SMTP, SNMP i Syslog.
 • Przystępne raporty bezpieczeństwa: spełniają wymagania zgodności z polityką bezpieczeństwa i ścieżkami audytu.
 • Monitorowanie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym: menedżerski panel Administracyjny przedstawia aktualizowane w czasie rzeczywistym raporty graficzne dotyczące aktywności każdego modułu ochrony.
 • Przyjazna dla użytkownika, intuicyjna konsola administracyjna, dostępna z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

Przeczytaj także

ESET Security Pack

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: