eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Nowa wersja Panda Cloud Antivirus

Nowa wersja Panda Cloud Antivirus

2010-06-11 00:10

Panda Cloud Antivirus, bazująca na technologii Cloud usługa ochrony przed złośliwym oprogramowaniem przeznaczona dla użytkowników domowych, działająca zarówno podczas połączenia z internetem jak i bez takiego połączenia, została ulepszona i poszerzona.

Przeczytaj także: Panda Cloud Antivirus w wersji 1.3

Aktualizacja Panda Cloud Antivirus Free Edition poprawia i rozszerza ochronę, którą zapewniał oryginalny bezpłatny program, a Panda Cloud Antivirus Pro jest marką nowej komercyjnej wersji produktu, która oferuje rozszerzone wsparcie i automatyzację pracy podnosząc komfort użytkowania.

Panda Cloud Antivirus zapewnia natychmiastową ochronę przed realnymi zagrożeniami przy znikomym obciążeniu komputera. Minimalne wykorzystanie zasobów komputera to jedna z zalet Kolektywnej Inteligencji, opatentowanej technologii Panda Security pozwalającej na automatyczne gromadzenie i przetwarzanie milionów próbek złośliwego oprogramowania w chmurze zamiast lokalnie na komputerze użytkownika. Rezultat to wydajna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, która zużywa do 15 MB pamięci RAM wobec 60 MB wykorzystywanych przez tradycyjne antywirusy oparte na bazach sygnatur.

Nowe funkcje Panda Cloud Antivirus Free Edition:
  • Zaawansowana konfiguracja i wykluczenia pozwalają użytkownikom dostosowywać niektóre funkcje, takie jak blokowanie i analiza behawioralna, aby lepiej odpowiadały ich indywidualnym potrzebom i wymaganiom systemowym.
  • Blokada behawioralna zapewnia natychmiastową ochronę przed nowym złośliwym oprogramowaniem i wyspecjalizowanymi atakami.
  • Samodzielna ochrona plików i konfiguracji antywirusa uniemożliwia wyłączenie ochrony przez wyspecjalizowane ataki złośliwego oprogramowania.

Dodatkowe funkcje Cloud Antivirus Pro Edition:
  • Automatyczne, przejrzyste aktualizacje zapewniają całkowicie automatyczną ochronę, eliminując potrzebę przeinstalowywania antywirusa po każdym wyjściu nowej wersji.
  • Automatyczne szczepienie dysków USB i twardych gwarantuje, że żaden typ dysku nie będzie przenosił infekcji w czasie, gdy użytkownicy są offline.
  • Dynamiczna analiza behawioralna zapewnia dodatkową warstwę ochrony poprzez analizę działających procesów i blokowanie wszystkich, które okażą się złośliwe.

Cena Panda Cloud Antivirus Pro Edition to 99 złotych.

Przeczytaj także: Panda Global Protection 2011 Panda Global Protection 2011

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: