eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Giełda samochodowa online

Giełda samochodowa online

2004-12-03 12:17

Ponad 16 tysięcy ogłoszeń sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz motocykli udostępnił swoim użytkownikom portal INTERIA.PL w serwisie Motogiełda. Serwis powstał we współpracy z firmą otoMoto Sp. z o.o.

Przeczytaj także: Multimedialny przebój roku

Motogiełda to serwis internetowych ogłoszeń motoryzacyjnych, pozwalający na zamieszczanie ofert sprzedaży pojazdów przez osoby prywatne, dealerów samochodowych, właścicieli komisów motoryzacyjnych, itp. Serwis podzielony jest na kategorie: Szukaj, Sprzedaj, Moje ogłoszenie, Dealerzy i Pomoc.

W momencie udostępnienia w portalu w serwisie jest blisko 15 tys. ofert sprzedaży samochodów osobowych, prawie 400 ofert samochodów ciężarowych i dostawczych, ponad 1,5 tys. motocykli.

Serwis pozwala w prosty sposób wyszukiwać ogłoszenia według zadanych przez użytkownika kryteriów, takich jak marka i model samochodu, przedział cenowy, rok produkcji, przebieg, moc samochodu, pojemność skokowa silnika, typ i kolor nadwozia, liczba drzwi oraz wyposażenie dodatkowe.

Wyniki wyszukiwania można sortować według ceny, roku produkcji, marki / modelu, daty pierwszej rejestracji, przebiegu, mocy pojazdu oraz daty wprowadzenia ogłoszenia do serwisu. Serwis umożliwia też szybki kontakt zainteresowanej osoby z ogłoszeniodawcą.

Korzystanie z serwisu przez pragnących zakupić samochód samochodu jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Zamieszczanie ogłoszeń przez prywatnych użytkowników serwisu także nie wymaga rejestracji, konieczne jest jednak wniesienie opłaty w wysokości 1 zł netto, co zapewnia emisję ogłoszenia przez 14 dni. Zarejestrowane firmy (m.in. dealerzy samochodowi) mogą korzystać z abonamentu miesięcznego w wysokości 50 zł netto, pozwalającego na zamieszczenie w ciągu miesiąca do 250 ogłoszeń.

oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Indywidualne horoskopy w WP

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: