eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › i-Biuro DIALOG dla biznesu

i-Biuro DIALOG dla biznesu

2011-05-05 09:27

Pakiet i-Biuro z darmowymi połączeniami pomiędzy telefonami stacjonarnymi to nowy, oszczędny produkt DIALOGu dla biznesu. Ofertę tworzy zestaw najważniejszych produktów telekomunikacyjnych: telefon stacjonarny i komórkowy, Internet oraz usługi dodatkowe, m.in.: Zdalne Biuro, Mobilne Biuro, stały adres IP, e-Poczta i e-Fax.

Przeczytaj także: Telefonia Dialog: nowe pakiety dla firm

"Wraz z początkiem 2011 roku wprowadziliśmy trzy nowe usługi z pakietu IP dla firm: i-Firmę, i-Centralkę oraz i-Konferencję. Zostały one przygotowane w oparciu o platformę SoftSwitch klasy 5.0" – mówi Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu Telefonii DIALOG S.A.

Przedsiębiorca, w zależności od swoich indywidualnych potrzeb, może wybrać ofertę w wariancie i-Biuro 2 lub i-Biuro 6. Za aktywację usługi klient zapłaci tylko 1 zł netto.

i-Biuro 2 przeznaczone jest dla segmentu małego biznesu: zawiera do 2 linii głosowych, Internet 4 Mb/s i jedną kartę SIM. Pakiet kwotowy 90 zł w całości można wykorzystać na połączenia wychodzące, zarówno z telefonu komórkowego, jak i stacjonarnego (w podstawowej wersji produktu).

i-Biuro 6 zawiera aż do 6 linii głosowych, Internet 6 Mb/s i jedną kartę SIM. Pakiet kwotowy 180 zł w całości można wykorzystać na połączenia wychodzące zarówno z telefonu komórkowego, jak i stacjonarnego (w podstawowej wersji produktu).

W ramach połączeń wewnątrz pakietu (z telefonu stacjonarnego na komórkowy oraz z komórkowego na komórkowy) uruchamiana jest automatyczna usługa pakietu biurowego, zrzeszającego wszystkie numery przypisane do klienta. Pozwala to na darmowe połączenia między numerami (stacjonarnymi) oraz zapewnia bardzo korzystne ceny połączeń komórkowych.

Ponadto, do każdego z pakietów dołączone są usługi dodatkowe, takie jak e-Fax, stały adres IP, Zdalne biuro, Mobilne biuro, e-Poczta i inne. Klienci mogą też zamówić usługę hostingu w pakiecie – bez żadnych opłat aż przez 6 miesięcy, w umowach na 24 miesiące lub bez opłat przez 3 miesiące (w umowach na 12 miesięcy). Oznacza to, że dzięki ofercie DIALOGu przedsiębiorcy mogą korzystać z zaawansowanych usług teleinformatycznych dla biznesu, bez konieczności inwestowania w sprzęt czy dodatkowe oprogramowanie do prowadzenia biura.

Dodatkowe informacje o i-Biuro są dostępne na stronie internetowej operatora, w punktach sprzedaży i u przedstawicieli handlowych oraz w TeleCentrum.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Orange Combo

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: