eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Autoloader w formacie DLT VS

Autoloader w formacie DLT VS

2004-10-16 13:33

Autoloader w formacie DLT VS

© fot. mat. prasowe

Od początku października dostępny jest na rynku nowy autoloader w formacie DLT VS o wysokości 1U, przeznaczony do montażu w standardowej szafie przemysłowej, dedykowany dla małych i średnich przedsiębiorstw. Urządzenie dzięki swojej minimalnej wysokości (tylko 4,2 cm) optymalnie wykorzystuje jakże cenne miejsce w 19-to calowej szafie.

Przeczytaj także: Nośniki Tandberg RDX 160GB i 300GB

fot. mat. prasowe

Tandberg 1U StoaregeLoader zabezpiecza do 1,28 TB danych na 8-miu kasetach znajdujących się w dwóch wymiennych magazynkach. Urządzenie bazujące na pojedynczym napędzie DLT VS160 zapisuje dane z prędkością do 16 MB / sekundę.

Modularna budowa urządzenia umożliwia wymianę bezpośrednio u użytkownika ewentualnie uszkodzonego napędu, zasilacza lub wentylatorów.

Tandberg 1U StorageLoader DLT VS160 wyposażany jest standardowo w interfejs zdalnego zarządzania, który pozwala na nadzorowanie, zarządzanie i konfigurację urządzenia poprzez standardową przeglądarkę internetową z dowolnego miejsca w sieci. Te same funkcje są dostępne przez wbudowany w urządzenie panel LCD.

Dane z całego tygodnia mogą być w pełni automatycznie zabezpieczane na siedmiu kasetach. Ósma kieszeń powinna być zarezerwowana dla kasety czyszczącej, za pomocą której głowica pisząco/czytająca będzie regularnie czyszczona. W celu szybkiego inwentaryzowania nośników 1U StorageLoader może być opcjonalnie wyposażony w czytnik kodu kreskowego. Połączenie z serwerem następuje przez interfejsy SCSI-Ultra2 Wide LVD/SE.

Wraz z zakupem urządzenia 1U StorageLoader DLT VS160 TANDBERG DATA zapewnia użytkownikowi bezpłatną pomoc techniczną, szkolenia oraz 48-godzinny serwis wymienny w pierwszym roku trzyletniej gwarancji.

Sugerowana cena netto urządzenia w wynosi dla użytkownika końcowego 16.500 zł.

Przeczytaj także


Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: