eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Mobilny Internet w DIALOGu

Mobilny Internet w DIALOGu

2010-09-22 11:16

Dostęp do Internetu w każdym miejscu, transfer danych - do 21Mbit/sek, możliwość dopasowania odpowiedniego limitu i wysokości opłat do własnych potrzeb - to najnowsza propozycja DIALOGu, który swoje portfolio wzbogaca o kolejną usługę: DialNet Mobilny.

Przeczytaj także: Netia: mobilny internet z telefonem

DialNet Mobilny umożliwia korzystanie z Internetu przy pomocy dedykowanej karty SIM i modemu. Występuje w dwóch wariantach: DialNet Mobilny Standard – z limitem 250 MB danych i DialNet Mobilny Max – z limitem 1,5 GB danych. Operator oferuje transfer danych – do 21 Mbit/sek, w przypadku korzystania z modemu, który taki transfer zapewnia.

Zarówno usługę DialNet Mobilny, jak i modem umożliwiający korzystanie z niej DIALOG oferuje w promocji. W ofercie promocyjnej klient zyskuje podwojenie miesięcznych limitów danych wynikających z taryfy DialNet Mobilny bez zmiany opłat abonamentowych. Abonent co miesiąc otrzymuje ekstra do 1,5 GB danych. DialNet Mobilny Standard o przepływności 500 MB można otrzymać w promocyjnej cenie 29,00 zł z VAT miesięcznie, a DialNet Mobilny Max o przepływności 3 GB – za 49,00 zł z VAT.

Dodatkową zaletą dla korzystających z promocji są zniżki na opłacie aktywacyjnej (po 19 zł przy umowie na 24 m-ce) i na zakup modemu (modem USB Huawei E1750). Dostępne są dwa warianty umowy – na 12 i 24 miesiące.

Usługa DialNet Mobilny wraz z promocją skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów indywidualnych i biznesowych. Dotychczasowi klienci stacjonarnych usług internetowych DIALOGu otrzymują ekstra bonus w postaci podwojenia limitu danych w usłudze mobilnego dostępu do internetu. DialNet Standard jest adresowany do klientów okazjonalnie korzystających z Internetu lub do zastosowania w terminalach płatniczych, np. w restauracjach czy pubach. DialNet Max dedykowany jest do codziennych zastosowań w domu lub biurze, głównie w celu przeglądania stron www, korzystania z poczty e-mail, komunikatorów, odbioru radia internetowego itp.

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: