eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › TRANSCEND: pendrive JetFlash V95C

TRANSCEND: pendrive JetFlash V95C

2010-07-25 00:05

TRANSCEND: pendrive JetFlash V95C

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

TRANSCEND wprowadza do eleganckiej serii pendrivów V95C nową pamięć o pojemności 16GB. Tak jak pozostałe pendrivy należące do tej rodziny, posiada ona kryształek Swarovskiego umieszczony w przedniej części obudowy.

Przeczytaj także: TRANSCEND: pamięć JetFlash 500

V95C o pojemności 16GB posiada chowaną wtyczkę USB, co chroni przed zgubieniem zatyczki. Wygodę użytkowania zwiększają kompaktowe wymiary urządzenia – V95C jest cienki (7,2 mm), a długość i szerokość wynoszą odpowiednio: 40,5 mm i 18,4 mm. Pojemność 16GB pozwala na przechowywanie 6552 zdjęć (w formacie JPG o rozdzielczości 5 megapikseli) lub 240 minut materiału wideo w jakości High Definition 1080p.

Do urządzenia dołączona jest skórzana smycz ułatwiająca jego transport. Ponadto nowa pamięć flash TRANSCENDA jest także bardzo wytrzymała na uszkodzenia, gdyż jej obudowa została wykonana ze stopu cynku.

Kupując nowego pendriva, użytkownicy mogą pobrać ze strony producenta darmowe oprogramowanie JetFlash elite oferujące narzędzia do backupu i zarządzania przechowywanymi danymi.

Sugerowana cena detaliczna nowego pendriva JetFlash V95C o pojemności 16 GB wynosi 145 zł brutto. Urządzenie objęte jest dożywotnią gwarancją producenta.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: