eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › TRANSCEND: pamięć JetFlash 620

TRANSCEND: pamięć JetFlash 620

2010-02-14 00:10

TRANSCEND: pamięć JetFlash 620

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

TRANSCEND prezentuje nową pamięć flash z linii Hi-Speed JetFlash 620. JetFlash 620 wykorzystuje standard szyfrowania AES (Advanced Encryption Standard) w celu ochrony przechowywanych danych.

Przeczytaj także: TRANSCEND: pendrive JetFlash 300

Dołączane oprogramowanie JetFlash® SecureDrive zwiększa bezpieczeństwo, dzięki możliwości utworzenia na pendrivie prywatnej strefy, chronionej hasłem. Aplikacja umożliwia częstą zmianę hasła, by poufne dane nie znalazły się w rękach hakerów, zbyt ciekawych znajomych lub członków rodziny.

Dzięki dwukanałowej technologii JetFlash® 620 zapewnia szybki i wydajny transfer danych. Odczyt odbywa się na poziomie 32MB/sek, a zapis 18MB/sek. Urządzenie jest dostępne w trzech wersjach pojemnościowych, oferując od 8 do 32 GB miejsca do przechowywania dużej ilości dokumentów, plików muzycznych i wideo, zdjęć i prezentacji.
W celu zwiększenia funkcjonalności JetFlash® 620 użytkownicy mogą pobrać ze strony producenta darmowe oprogramowanie JetFlash® Elite. Dzięki niemu pendrive może być używany jako klucz do logowania się na konta mailowe lub do tymczasowego zamykania komputera.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: