eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebook Acer Aspire Timeline 1820PT

Notebook Acer Aspire Timeline 1820PT

2009-12-09 00:11

Notebook Acer Aspire Timeline 1820PT

© fot. mat. prasowe

Firma Acer wprowadziła na rynek notebook Acer Aspire 1820PT, który może służyc jako laptop, ramka do zdjęć, narzędzie do prezentacji oraz notatnik. Jest wyposażony w ekran dotykowy pozwalający na intuicyjne obsługiwanie, a także w obrotowe zamocowanie wyświetlacza pozwalające na szerokie możliwości użytkowania.

Przeczytaj także: Notebook Acer Aspire 5538

fot. mat. prasowe

Notebook wyposażony jest w wyświetlacz LCD Acer CineCrystal™ z podświetleniem LED, o przekątnej 11,6 cala, rozdzielczości HD 1366 x 768 pikseli i formacie 16:9, idealnym do oglądania multimediów o dużej rozdzielczości. Dopełnieniem wyposażenia jest zoptymalizowany system dźwiękowy drugiej generacji Dolby® Sound Room® oraz port HDMI.

Do dotykowego obsługiwania notebooka Aspire 1820PT służy interfejs Acer TouchPortal, który zapewnia dostęp do aplikacji oraz funkcji służących rozrywce. Aby rozpocząć oglądanie zdjęć lub odtwarzanie muzyki i filmów wystarczy przeciągnąć żądane pliki na wirtualną ścianę, w celu wydrukowania zdjęcia wystarczy przeciągnąć je do ikony drukarki, natomiast dotknięcie ikony napędu optycznego rozpoczyna odtwarzanie płyty audio/wideo. TouchPortal pozwala też na przeglądanie stron internetowych, poznawanie nowych miejsc na wirtualnej kuli ziemskiej w programie Microsoft® Surface Globe, a także na pisanie notatek palcami.

Obrotowe zamocowanie wyświetlacza pozwala na pracę w trybie tabletu i pełne wykorzystanie możliwości ekranu dotykowego. Posługiwanie się palcami jest intuicyjne, jednak pisząc piórem uzyskujemy większą precyzję. Notebook Aspire 1820PT jest dostarczany wraz z rysikiem, który może być używany podczas pracy z aplikacjami, takimi jak TouchMemo. Dzięki możliwości pisania notatek oraz szkicowania, notebook Aspire 1820PT staje się wygodnym notatnikiem.

Obrotowy wyświetlacz można odwrócić, co pozwala na łatwiejsze prowadzenie prezentacji lub dyskusji w grupie, a także na oglądanie filmów lub pokazów zdjęć.

Notebook Aspire 1820PT może pracować ponad 8 godzin bez zasilania sieciowego i jest wyposażony w technologie bezprzewodowe. Wbudowana karta sieciowa WiFi wraz z technologią Acer SignalUp pozwala na dobry odbiór sygnału i łatwy dostęp do sieci bezprzewodowych. Urządzenie posiada również opcjonalny interfejs Bluetooth.

Sercem notebooka Aspire1820T jest technologia Intel® Centrino® z procesorem Intel® Core™2 Duo oraz chipsetem Mobile Intel® GS45 Express ze zintegrowanym układem graficznym 3D. Ponadto urzadzenie posiada pamięć DDR3 o pojemności do 8 GB.

Przykładowa konfiguracja z ceną

Aspire Timeline 1820PT - matryca 11,6" WXGA LED CrystalBrite ( 1366 x 768 ), procesor Intel® Core™2 Duo SU7300, Intel® GMA 4500MHD, pamięć 4GB, dysk twardy 320GB, Bluetooth, kamera 0.3Mpix, HDMI, S/PDIF, Windows 7 Home Premium, cena 2 999 zł brutto

Przeczytaj także: Notebook Acer Aspire 5745PG Notebook Acer Aspire 5745PG

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Monitor iiyama E2607WSD

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: