eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor SANYO PLC-XC55

Projektor SANYO PLC-XC55

2008-11-06 00:42

Projektor SANYO PLC-XC55

SANYO PLC-XC55 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma SANYO wprowadziła na rynek projektor SANYO PLC-XC55. Nowy model został wyposażony w jasność 3.100 ANSI lumenów i rozdzielczość XGA, 7-wattowe głośniki oraz zabezpieczenia antykradzieżowe.

Przeczytaj także: Projektor SANYO PLC-XL51

fot. mat. prasowe

SANYO PLC-XC55

SANYO PLC-XC55

Projektor SANYO XC55 wyposażony został w system AMF (Automatic Maintenance Filter), który został zbudowany w oparciu o kartridż z filtrami powietrza i wbudowane czujniki wykrywające niedrożność filtrów i w razie potrzeby wymieniające stary filtr na nowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu projektor pracuje bezobsługowo do 3.000 godzin. System AMF opiera się również o konstrukcję systemu wentylacji, chroniącą optykę projektora przed zakurzeniem.

fot. mat. prasowe

SANYO PLC-XC55

SANYO PLC-XC55

SANYO XC55 wyposażono w dodatkowy uchwyt (security bar) umożliwiający użycie drugiego (oprócz slotu Kensington) zabezpieczenia mechanicznego – np. w postaci metalowej linki lub łańcucha o grubości do 11mm. Projektor wyposażono również w blokadę elektroniczną, za pomocą kodu PIN, który może zapobiegać włączeniu projektora przez osoby niepowołane lub blokować działanie pilota i/lub przycisków na panelu sterującym.

Model SANYO XC55 posiada głośniki o mocy 7 W, a lampa projektora ukryta jest pod górną pokrywą. Projektor charakteryzuje się białym kolorem obudowy oraz został wyposażony w takie funkcje jak automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych (auto-keystone), tryb wyświetlania na zielonej tablicy i pracę na poziomie hałasu wynoszącym 27dB w trybie oszczędnym.

Sanyo XC55 został wyposażony w szereg złącz - oprócz 2 wejść komputerowych (D-Sub15) i wejścia DVI, posiada 2 wejścia Video, 3 wejścia Audio, 1 wyjście Audio oraz wyjście na zewnętrzny monitor (D-Sub15) i port sterujący RS232.

Projektor SANYO PLC-XC55 dostępny jest w sprzedaży od drugiej połowy 2008 roku i został objęty 3-letnią gwarancją na projektor i roczną na lampę.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Sanyo, Sanyo PLC-XC55, projektory, projektor

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: