eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor SANYO PLC-XL51

Projektor SANYO PLC-XL51

2008-10-30 01:18

Projektor SANYO PLC-XL51

SANYO PLC-XL51 © fot. mat. prasowe

Firma SANYO wprowadziła do swojej oferty PLC-XL51, projektor przystosowany do instalacji 8,1 cm od powierzchni projekcyjnej (ekranu). Nowy model charakteryzuje się kontrastem 1200:1 i jasnością obrazu 2700 ANSI lumenów.

Przeczytaj także: Projektory Sanyo PLC-XU105 i PLC-XU115

fot. mat. prasowe

SANYO PLC-XL51

SANYO PLC-XL51

Projektor SANYO PLC-XL51, dzięki systemowi chłodzenia, można instalować zarówno poziomo, jak i w pionie. Nowy modelu został wyposażony w panele ciekłokrystaliczne, które zatrzymują mniej promieniowania ultrafioletowego, wydłużając żywotność projektora. Dodatkowo w projektorze zastosowano technologię hybrydową i szerokokątny system projekcyjny, w którym obiektyw współpracuje z przekierowującym obraz zwierciadłem asferycznym. Funkcja pionowej korekty zniekształcenia trapezowego pozwala niwelować je w zakresie +/- pięciu stopni. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, możliwe jest uzyskanie obrazu o przekątnej dwóch metrów (80 cali) przy odległości 8cm od ekranu.

SANYO PLC-XL51, dzięki technologii ultraszerokokątnej, umożliwia ustawienie głośników bezpośrednio naprzeciwko powierzchni projekcyjnej bez zasłaniania wiązki światła z projektora. Projektor posiada opcje instalacji na ścianie, suficie, podłodze lub stole. Nowy model charakteryzuje się rozdzielczością XGA (1024 x 768 pikseli), jasnością 2700 ANSI lumenów oraz kontrastem 1200:1. Projektor można również podłączyć do przewodowej lub bezprzewodowej sieci LAN. Dzięki gniazdu kart pamięci SD, prowadzenie prezentacji nie wymaga podłączania go do komputera PC ani Mac.

Model PLC-XL51 został wyposażony w funkcję ochrony antykradzieżowej, która reaguje na wibracje i wstrząsy, włączając alarm dźwiękowy, oraz w funkcję, która pozwala projektorowi rozpoczynać pracę automatycznie, w momencie podłączenia do sieci zasilającej. Ponadto projektor wyłącza się samoczynnie bez uszkadzania lampy ani mechanizmów wewnętrznych, gdy jego wtyczka zostanie wyjęta z gniazdka elektrycznego.

Model SANYO PLC-XL51 jest dostępny w specjalistycznych sklepach od drugiej połowy października 2008 r. Gwarancja obejmuje 3 lata na projektor i lampę.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Sanyo, Sanyo PLC-XL51, projektory, projektor
Monitor LCD BenQ E2400HD

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: